Липень 28, 2022 0 755 Переглядів

Як у період кризи не втратити християнське бачення, розмірковували пастори на Дніпропетровщині

У суботу, 23 липня, понад 60 служителів  взяли участь в обласній пасторській нараді, яка проходила в церкві «Віфанія», що у м. Дніпрі. 

Про служіння церкви в час кризи, створення відділу душеопікунства та про петицію «Денонсувати прийнятий Верховною Радою України закон про ратифікацію Стамбульської конвенції» говорили пастори під час зустрічі.

У нараді взяв участь директор Східноєвропейського лідерського форуму Ярослав Лукасик.

Наступного дня, у неділю, відбулося загальноміське молитовне служіння у церкві «Світло Євангелія».

У служінні взяли участь гості з Німеччини, які запропонували план дій, як підготувати служителів для благовістя під час війни.

Ярослав Лукасик провів семінар присвячений тому, як важливо віруючим людям у період кризи не втратити християнське бачення. Він представив програму відновлення та  розповів про важелі впливу в різних сферах суспільного життя (здоров’я душі, сім‘я, економіка, культура). Наприкінці служіння була звершена спеціальна молитва за Україну, воїнів, церкву і молоде покоління.

Михайло  Кулакевич.

Попередня Столітній ювілей відзначила церква с. Якимівці, що на Тернопільщині
Наступна За п’ять місяців майже 150 рейсів з гуманітарною допомого відправили на схід церкви Березнівського району Рівненщини

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Михайло Паночко на молитовному віче у Херсоні (ВІДЕО)

Молитва за мир в Україні об’єднала християн різних конфесій у всіх областях нашої держави. 30 березня до віруючих, які вийшли на центральну площу Херсона приєднався старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. Він звернувся.

Новини регіонів

Зимовий табір для дітей з прифронтової зони провели львів’яни

Час зимових свят видався насиченим подіями для Львівської церкви «Воскресіння» та Місії «Добрий самарянин».

Новини братерства

У селі Хомутець, де на базі церкви ХВЄ працює проект «Школа життя», заняття відвідує більшість сільських школярів

При церкві працює клуб Суперкниги, проводяться уроки самостійності, англійської мови, творчості та комп’ютерної граматики, працює гурток гри на гітарі.