Липень 28, 2022 0 329 Переглядів

Як у період кризи не втратити християнське бачення, розмірковували пастори на Дніпропетровщині

У суботу, 23 липня, понад 60 служителів  взяли участь в обласній пасторській нараді, яка проходила в церкві «Віфанія», що у м. Дніпрі. 

Про служіння церкви в час кризи, створення відділу душеопікунства та про петицію «Денонсувати прийнятий Верховною Радою України закон про ратифікацію Стамбульської конвенції» говорили пастори під час зустрічі.

У нараді взяв участь директор Східноєвропейського лідерського форуму Ярослав Лукасик.

Наступного дня, у неділю, відбулося загальноміське молитовне служіння у церкві «Світло Євангелія».

У служінні взяли участь гості з Німеччини, які запропонували план дій, як підготувати служителів для благовістя під час війни.

Ярослав Лукасик провів семінар присвячений тому, як важливо віруючим людям у період кризи не втратити християнське бачення. Він представив програму відновлення та  розповів про важелі впливу в різних сферах суспільного життя (здоров’я душі, сім‘я, економіка, культура). Наприкінці служіння була звершена спеціальна молитва за Україну, воїнів, церкву і молоде покоління.

Михайло  Кулакевич.

Попередня Столітній ювілей відзначила церква с. Якимівці, що на Тернопільщині
Наступна За п’ять місяців майже 150 рейсів з гуманітарною допомого відправили на схід церкви Березнівського району Рівненщини

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Звітну конференцію цього року буде присвячено 100-річчю п’ятидесятницького руху в Україні

Підготовку до звітної конференції  УЦХВЄ та святкування 100-річчя п’ятидесятницького руху

Новини братерства

Вийшов друком посібник для молоді «Юність в об’єктиві»

   В четвер, 9 липня 2015 року, керівник Відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк офіційно презентував книгу на молодіжному фестивалі в Малині.

Новини братерства

Європейська п’ятидесятницька спільнота: лібералізм у церкві – це небезпечно

Цього року конференція керівників п’ятидесятницьких церков Європи – Pentecostal European Fellowship – відбулася у Швейцарії, в мальовничому містечку Емметтен, розташованому в Альпах