Вересень 2, 2022 0 406 Переглядів

У селищі Павлиш на Кіровоградщині відсвяткували День подяки

28 серпня церква християн віри євангельської  смт Павлиш, що в Олександрійському районі на Кіровоградщині, святкувала День подяки. Навіть у час випробувань та труднощів для нашої країни християни збираються для того, щоб прославити Бога за дари землі, охорону і благословіння.

Серед гостей, які у цей особливий день відвідали громаду, було близько 200 переселенців та віряни церкви із сусіднього смт Онуфріївка. Також на свято завітав старший пресвітер Кіровоградського обласного об’єднання УЦХВЄ Анатолій Філіпенко. Він поділився словом настанови та закликав прославляти й дякувати Богу не тільки за врожай та усі блага, а й кожного дня у молитві, в словах та піснях.

«Подяку складайте за все, бо така Божа воля про вас у Христі Ісусі»
1-е до Солунян 5:18

Усі присутні звершили молитву за народ України. Оскільки переважна кількість присутніх – це невоцерковлені люди, основним акцентом служіння був заклик до покаяння, в результаті якого Господь додав до церкви нових спасенних.

Для гостей і вірян церкви приготували святковий обід, а нужденні мешканці селища та переселенці ще й отримати дарунки з гуманітарною допомогою.

Вікторія ФІЛІПЕНКО.

 

Попередня «Хто душу свою кладе за друзів своїх…» - у Рівному волонтерам Сергію Ільчуку та Михайлу Супруну надали звання почесних громадян посмертно
Наступна Місіонерство в умовах війни – нотатки наради Департаменту місій

Вам також може сподобатися

Новини братерства

На Івано-Франківщині, в селі Красному, відкрито новий дім молитви

8 січня 2014 року відбулося офіційне відкриття приміщення для зібрань Церкви ХВЄ в селі Красному Рожнятівського району Івано-Франківської області.

Новини братерства

49 людей прийняли святе водне хрещення в Івано-Франківську

30 червня 2012 року на березі р. Бистриці Надвірнянської церква ХВЄ м. Івано-Франківська провела святкове богослужіння.

Новини регіонів

Церковь на Карьерной стала колыбелью «приезжих» верующих почти со всех уголков Украины


Из истории церкви
История нашей церкви началась с 1958 года, с приездом пастыря Озе­руги Владимира Ивано­вича. Небольшая группка веру­ющих тогда начала собираться в разных районах Киевской области.