Вересень 2, 2022 0 609 Переглядів

У селищі Павлиш на Кіровоградщині відсвяткували День подяки

28 серпня церква християн віри євангельської  смт Павлиш, що в Олександрійському районі на Кіровоградщині, святкувала День подяки. Навіть у час випробувань та труднощів для нашої країни християни збираються для того, щоб прославити Бога за дари землі, охорону і благословіння.

Серед гостей, які у цей особливий день відвідали громаду, було близько 200 переселенців та віряни церкви із сусіднього смт Онуфріївка. Також на свято завітав старший пресвітер Кіровоградського обласного об’єднання УЦХВЄ Анатолій Філіпенко. Він поділився словом настанови та закликав прославляти й дякувати Богу не тільки за врожай та усі блага, а й кожного дня у молитві, в словах та піснях.

«Подяку складайте за все, бо така Божа воля про вас у Христі Ісусі»
1-е до Солунян 5:18

Усі присутні звершили молитву за народ України. Оскільки переважна кількість присутніх – це невоцерковлені люди, основним акцентом служіння був заклик до покаяння, в результаті якого Господь додав до церкви нових спасенних.

Для гостей і вірян церкви приготували святковий обід, а нужденні мешканці селища та переселенці ще й отримати дарунки з гуманітарною допомогою.

Вікторія ФІЛІПЕНКО.

 

Попередня «Хто душу свою кладе за друзів своїх…» - у Рівному волонтерам Сергію Ільчуку та Михайлу Супруну надали звання почесних громадян посмертно
Наступна Місіонерство в умовах війни – нотатки наради Департаменту місій

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Місіонери «Голосу надії» провели регіональну конференцію у Полтаві

     «Словом і ділом, силою Духа Святого», – під таким гаслом 28 червня 2013 року у Полтаві відбулася конференція місії «Голос надії». Вона зібрала місіонерів із 6 областей Центральної, Північної та Східної України (а саме Полтавської, Сумської, Чернігівської, Черкаської, Дніпропетровської та Луганської).

Новини регіонів

Сестринське служіння на Волині – січень-лютий 2017

   Сестринське служіння у церквах ХВЄ, як правило, не афішує свої проекти і здобутки, хоч у багатьох областях розвивається досить потужно. Сестри-волинянки (відповідальна за служіння в області Катерина Мацик) поділилися…