Червень 30, 2022 0 566 Переглядів

Пастори Київщини зустрілися після окупації

Пастори Київщини зібралися, щоб підсумувати діяльність Церкви в умовах воєнного часу. Зустріч проходила на Фастівщині, 24-25 червня.

Розпочали із ревної молитви вдячності Богу за деокуповані території, за Київщину та Україну, щоб закінчилася війна. Молилися за сім’ї, які втратили рідних, після чого розповідали про діяльність Церкви.

Ворог по-особливому об’єднав нас і кожна громада активно служила мешканцям міста чи то села. Молитовні будинки стали прихистком для сотень людей. Близько 9 000 переселенців були прийняті транзитом. Понад 6000 людей  безпосередньо евакуйовані волонтерами церков. Завзято працювали для подолання гуманітарної кризи. Отримували вантажі від євангельських церков із Західної України та з-за кордону після чого наділяли людей, які мали в цьому особливу потребу. 84 автомобілі працюють для волонтерства. 80 вантажівок та 170 легкових авто з продуктами направили на Чернігівщину, Сумщину, Харківщину та інші регіони.

Присутні слухали семінар від Адріана Буковинського, який розповідав про згубний вплив війни: «Сотні зруйнованих  шкіл говорять про те, що не буде де навчатися тисячам дітей. Тисячі сімей, які зараз розділені говорять про ймовірні сімейну кризу. Каліцтва, смерті, руйнування житла – свідчать про великий об’єм праці на духовному фронті».

У заключній промові Олександр Озеруга звернувся до пасторів: «Як старший пресвітер думаю про те, як зберегти Церкву. Зараз порушенні всі сфери життя. Пастори повинні адекватно оцінювати положення, не перебільшуючи і не принижуючи складності часу.  Нам потрібно жити далі з надією на Господа, працювати не покладаючи рук…»

Перед роз’їздом служителі із с. Тарасівки пригощали учасників заходу власноруч приготованим козацьким кулешем, який приготували в казані на вогнищі.

Вадим Корольчук

Попередня «На зустрічі з єврокомісаром ЄС Олівером Варгеї ми намітили перспективи співпраці в гуманітарній сфері» - Анатолій Козачок
Наступна Церкви в Європі одностайні у своїй оцінці поведінки Росії – це віроломна агресія

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

ЯКЩО НЕ БОГ, ТО ХТО?

11 червня 2018 р. в Домі молитви церкви ХВЄ «Ковчег»

Новини братерства

Пастор з Монголії Один Цолмон: «Наша мета проповідувати Євангеліє народам, розкиданим по Азії за часів Чингізхана»

29 липня відбулася зустріч завідувача Відділу зовнішніх та міжнародних зв’язків ЦХВЄУ Юрія Кулакевича з пастором Один Цолмоном із Монголії

Новини братерства