Лютий 5, 2014 0 2779 Переглядів

Молодіжна конференція у Познані: про голос Божий і твою позицію

     26 січня в молитовному будинку села Познань Рокитнянського району, що на Рівненщині, відбулася районна молодіжна конференція на яку зібралося близько 1,5 тисячі юнаків і дівчат.

     Село Познань – унікальне в Україні. Тут близько 300 дворів і власниками майже 200-т із них є віруючі люди. У селі близько 160 матерів-героїнь. Не дивно, що такою кількістю молоді, як у церкві Познані, може похвалися далеко не кожна помісна громада.

     Молодіжна конференція тривала майже чотири години. Приїхали багато гостей, у тому числі й старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко, який проповідував на тему: «Як почути голос Божий».

     «Я говорив про те, що діти мають шанувати батьків, церкву, мати гарні стосунки з усіма. Поділився тими переживаннями, які сам пережив у 18 років, в день свого водного хрещення, – розповідає Михайло Степанович. – До того часу я чув Слово Боже, яке проповідувалося в церкві, воно мене привело до віри, бо  віра від слухання. Але ввечері у день після водного хрещення, я вперше почув, як сам Господь заговорив до мене: «Чи ти знаєш, сину мій, що за день сьогодні був для тебе?» Серце моє затріпотіло, і під впливом сильних емоцій я зміг відповісти тільки одне: «Так, знаю». Той вечір я запам’ятав на все життя. В такі моменти, коли Господь особисто говорить до молодої людини, це сильно укріпляє віру, укріпляє євангельську позицію».

 {hwdvs-player}id=44|width=560|height=340{/hwdvs-player}     Старший єпископ ділився думками про те, як важливо, щоб на молодих людей не мала впливу вулиця, натовп, не впливали погані товариші. А для цього їм потрібна внутрішня сила, позиція.  Йосип, Даниїл та інші Біблійні герої мали таку Божу внутрішню позицію. Вони вирішили берегли себе змолоду і змолоду служили Богу.

     «Хотілося достукатися до молоді, яка, вибравши правильний шлях, може бути сама щаслива в своєму виборі, може принести користь для діла Божого, принести радість батькам і користь суспільству» – каже Михайло Паночко.

     Після завершення конференції до старшого єпископа підходило багато мешканців села, дякуючи за те, що минулого року посприяв, щоб до села зробили гарну дорогу. Найближчий пологовий будинок знаходиться аж у Рокитному, тож породілль із Познані доводиться возити майже за півсотні кілометрів.  9 км дороги були у жахливому стані, а завдяки ходатайству Михайла Паночка влада почула мешканців села і тепер тут є гарна дорога. Багатодітні матері (на фото) дякували Богу за свої родини, молилися разом із молоддю. Всього у Познанській помісній церкві сьогодні є близько 500 членів, а молитовний будинок – майже на дві тисячі місць. Це означає, що церква росте й розвиваються, за що подяка Богу.

 

Попередня Віктора Боришкевича переобрано головою обласного об’єднання Рівненщини
Наступна Представники Світового Євангельського Альянсу ознайомилися з місійною працею ЦХВЄУ

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Служіння молоді потребує свіжих рішень, гнучкості мислення та стійкості у надії на Бога» – на Кіровоградщині провели ретрит Руху молоді

16 грудня на Кіровоградщині лідери молодіжного служіння п’ятидесятницьких церков області провели ретрит. Під час заходу проаналізували результати служіння за рік та накреслили плани на наступний.

Молодіжне служіння

Про особливості духовного життя сучасної молоді ЦХВЄУ говорили під час чергової зустрічі молодіжні лідери.

Засідання Молодіжного Комітету ЦХВЄУ що відбулося 13 лютого 2013 р.під головуванням завідувача відділом молоді ЦХВЄУ, пастора Богдана Левицького мало на меті …

Новини братерства

Триває реєстрація на Всеукраїнську конференцію для лідерів молодіжного служіння «Елементи лідерства-2019»

19-20 квітня  2019 р. у Києві відбудеться Всеукраїнська конференція для лідерів молодіжного служіння «Елементи лідерства», мета якої допомогти молодим лідерам та їх служінням стати більш успішними.