Жовтень 4, 2013 0 808 Переглядів

Регіональна молодіжна конференція: Бог навчає вибирати правильно

      Ми живемо в особливий час, коли у молодих людей є безліч можливостей для самовираження, і так само багато є «підводних течій», що прагнуть відволікти, віднести вбік  від обраного Євангельського курсу. Правильно бачити, правильно розуміти і реагувати на події та обставини вчилися учасники конференції.

      У суботу, 29 вересня, в київській церкві «Філадельфія» зібралася молодь церков ХВЄ Київщини, Полтавщини, Черкащини, Сумщини, Чернігівщини та Києва.

      Розпочав регіональну молодіжну конференцію пастор Юрій Кулакевич, який звернувся до учасників словами апостола Павла: «молюсь… щоб ви досліджували те, що краще, щоб чисті та цілі були Христового дня» (Фил.1:10).

      Завідувач Відділу молодіжного служіння братства Богдан Левицький, вітаючи учасників конференції, говорив про те, як важливо пізнавати Бога і Його Слово, адже саме це дозволить приймати вірні рішення і мати успіх в усякий справі.

726_1      «Ми живемо в такий період часу, коли весь простір навколо переповнений різною інформацією, до якої маємо доступ, яку порівнюємо и згідно з якою живемо, – зазначив Богдан Левицький. – Тому-то так важливо мати інформацію згори, і щоб наші з вами корені були у небі. На землі можновладці радяться і приймають рішення, але збудеться те, що вирішило Небо». В свою чергу молодь поблагословила та привітала пастора в перший день його 51 року життя.

      Пастор Ярослав Лукасик поділився своїм свідченням. На батьківщині в Польщі він став євангельським християнином, вивчив мову і приїхав на місіонерство в Білорусь. 14 років він віддав служінню, започаткувавши євангельську церкву. Однак, ведучи активне служіння серед молоді та творчої інтелігенції, Ярослав разом із сім’єю змушений був залишити країну через тиск влади. Тепер він служить в Україні, допомагаючи всіма можливими способами місцевим церквам.

      Проповідуючи на тему «Як нам жити в сучасному світі?», він зауважив: «Подивіться на наш світ, найбільш модернізований, комп’ютеризований, з гуглом і смартфоном: при всіх технологічних досягненнях моральні стандарти впали до самого дна. Чому так відбувається? Чому найбільш популярними словами пісень, що звучать по радіо в маршрутках є лав (любов) і тунайт (ввечері)? І мова ж не йде тут про любов, що  як вірність і жертовність. Які причини такої деградації і що ми, Церква, можемо і маємо робити?..  Ісус сказав: «Ви – сіль землі». Одна з якостей солі – зберігати продукт від розкладу. Це одна з важливих задач церкви – зберегти світ від деградації. І якщо це відбувається, світ морально розкладається, значить сіль втратила силу. Одна з причин в тому, що ми поділили поняття: це «духовне», а це «не духовне» (світські ЗМ  І, культура, ), тобто Бога це не цікавить. Насправді таке судження – обман, який паралізував вплив Церкви на світ.

      Пастор Олександр Озеруга розмірковував над тим «Як розпізнати та перемагати нового ворога?» Він, нагадавши про плоть та диявола, як двох основних ворогів християнина, розкриває для нас нового (старого-нового), бо про нього майже не говорять в сучасній Церкві, ворога – систему світу. Це політична, економічна, етична і соціальна складова життя людини.

      «На прикладі Даниїла та трьох його товаришів ми вчимося як розібратися з системою цього світу. Адже вона, будучи інспірована дияволом, пропонує і дає, але так, що розраховуватися доведеться навіть нашим правнукам. Історія Даниїла показує як він, залишаючись в системі, залишався вірним Богу. Адже позиція християн або «весь світ лежить у злі, ходімо геть, в монастир» або протилежна. А система вимагає СТАТУСУ «дітей князів та вельмож», а ще ВИД «підлітків та юнаків, які не мають ніякої вади тілесної вади», РОЗУМ, ЗДАТНІСТЬ СЛУЖИТИ, навчитись книгам халдейським, на противагу Книзі Книг (Дан.1:4). Протягом трьох років Даниїл та його друзі  мали б так зав’язнути в вавилонській системі, щоб вже не позбавилися. Тому не можна перемогти світ, користуючись його методами. З цим можна розібратися тільки будучи сповненими Божого Духа та маючи Його мудрість».

726_3      За словами проповідника і сьогодні система світу дає молодим людям інші імена. Інше ім’я, що не зв’язуватиме тебе з твоїми батьківщиною, народом, Богом. Що робити? По-перше, розуміти як діє система (дає матеріальні блага, вчить). По-друге, як сказано в 2 Кор. 6:17 треба  «відділитися від їх середовища». Неможна втікати і неможна стати частиною системи: але потрібно залишатись там, де ти є БУДЬ ВІДДІЛЕНИМ!

      Пастор Тарас Герасимчук, на основі тексту з книги Ісуса Навина 24 розділ, дав усім учасникам конференції пропозицію: виберіть собі, кому будете служити? Адже опції вибору залишаються таким ж, як багать століть тому. І вибір можна зробити такий же.

      «Полюби Церкву, знайди себе в Церкві і живи Церквою! Роби подвиги заради Господа! Це дозволить тобі залишатися полум’яним і ревним для Господа… Зроби Богові подарунок! Зроби щось з власної ініціативи, а не тому, що так написано! Йому це так приємно буде. Хай твій подвиг віри в ім’я Господа запалить ще багатьох до віри!»

      Анатолій Козачок, пастор церкви «Філадельфія», яка люб’язно надала свій зал для проведення конференції, на завершення запитав усіх про цілі. Адже важливо не просто жити, а жити цілеспрямовано. Це спричиняє рух, розвиток і процвітання! 

      «Що робив Давид, пасучи вівці? Вправлявся у своїх вміннях, щоб бути кращим в тому, що вмів. Це зовсім не схоже на те, що втлумачують молодим: «сиди і не висовуйся». Тому БУДЬ КРАЩИМ лікарем, вчителем, кухарем і державним службовцем! Це зробить Бога відомим по всій Україні. Хай буде кожен день таким, щоб ти і ті, хто біля тебе ставали кращими!» – зазначив пастор.

Попередня Новий дім молитви у Тисмениці
Наступна Регіональна молодіжна конференція: Бог навчає вибирати правильно

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Щоденник старшого єпископа: січень 2015

     Будні і свята старшого  єпископа Церкви християн віри євангельської України наповнені зустрічами, служіннями та відрядженнями. Про деякі з них ми вже писали у новинах, але чимало так і залишається «за кадром». Відсьогодні ми започатковуємо рубрику «Щоденник старшого єпископа»  у якій буде повідомлятися про деякі події у робочому графіку Михайла Паночка, які не увійшли до новинної стрічки. 

Новини братерства

Подарунки для маленького Іларіона

Кожного року учасники ‪Малинфесту проводять соціальні акції у співпраці з місцевою владою. Так було і цього разу – 12 липня ‪‎Богдан Левицький з групою молоді відвідали родину пересенців у с. Чоповичі Малинського району. Представники молодіжного з’їзду закупили продукти та солодощі для родини, а також надали фінансову допомогу.