Жовтень 4, 2013 0 1769 Переглядів

Новий дім молитви у Тисмениці

     В неділю, 29 вересня 2013 року, відбулося святкове зібрання з нагоди відкриття приміщення для зібрань Церкви ХВЄ м. Тисмениці

     Церковна зала була переповненою. Святкове зібрання, на яке, окрім місцевих жителів, приїхали гості та друзі з церкви ХВЄ м. Івано-Франківська та інших населених пунктів, розпочалося о 16 годині. Розпочав його відповідальний за місцеву церкву диякон Василь Дерун.

     В богослужінні взяли участь такі музичні колективи: сімейний хор «Фіміам» з Івано-Франківська, а також християнські гурти «Тільки віруй» та «Вихід» з обласного центру. Слова привітання ділилися відповідальний за церкву ХВЄ с. Хотимир диякон Роман Білий, відповідальний за відділ євангелізації обласного об’єднання пастор-євангеліст Геннадій Ліптуга, відповідальний за відділ освіти Церкви ХВЄ Івано-Франківщини, ведучий християнської радіо та телепрограми «Вірую» на обласному радіо, редактор часопису «Вірую», пресвітер Олег Карпюк.

     Свідченням про свій шлях до Бога та про хороші зміни, які відбулися в житті після покаяння, з присутніми поділився колишній п’яниця, а сьогодні зразковий громадянин, пан Мирослав.

     Заключну проповідь посвяти виголосив старший пресвітер Прикарпаття єпископ Юрій Веремій. Прочитавши уривок з Книги вихід 25:8-9 («І нехай збудують Мені святиню, і перебуватиму серед них. Як усе, що Я покажу тобі будову скинії та будову речей її, і так зробите»), старший служитель сказав: «В Бога завжди було і є бажання перебувати з народом Своїм. В Книзі пророка Ісаї 56:7 ми читаємо слова, які засвідчують це: «Бо Мій дім буде названий домом молитви для всіх народів». Господь з радістю приймає всіх, хто хоче служити Йому. В Новому Заповіті апостол Павло звертає увагу на те, що сьогодні храмом для Бога є наше серце (1 Кор. 3:16)». Єпископ також побажав тисменичанам, щоб цей дім молитви завжди служив місцем покаяння для грішників, їдальнею для вбогих і голодних та лікарнею для хворих.

     Вкінці проповіді Юрій Костянтинович разом з усіма служителями звершив молитву посвяти нового приміщення дому молитви.

     Після того відповідальному за новоутворен у церкву диякону Василю Деруну була вручена пам’ятна Біблія і чаша для звершення видимої заповіді Ісуса Христа – служіння спомину Його смерті.

     Також єпископ Юрій Веремій не забув подякувати та звершити молитву за сім’ю Негел з Тисмениці за велику спонсорську допомогу у вигляді приміщення для зібрань, яке знаходиться на третьому поверсі комерційної будівлі.

     Після урочистої частини на всіх присутніх очікував святковий фуршет, під час якого гості схвально відгукувалися про відкриття нової євангельської церкви в районному центрі.

     Прес-служба ЦХВЄ м. Івано-Франківська


Попередня Українські релігійні лідери зустрілися з керівництвом ЄС
Наступна Регіональна молодіжна конференція: Бог навчає вибирати правильно

Вам також може сподобатися

Новини братерства

20 років Миколаївській церкві «Віфанія»

   13-14 вересня церква «Віфанія» м. Миколаєва, де пастором служить В’ячеслав Кравчук, відзначила свій ювілей – 20 років з часу заснування.

Новини братерства

У Хмельницькому з’явилася «Благодать Христа»

18 березня на Поділлі офіційно з’явилося ще одне місце для молитви. У Хмельницькому відбулося урочисте відкриття церкви ХВЄ «Благодать Христа». Близько двох сотень осіб прийшли розділити радість із подолянами.

Пастор новоствореної церкви, старший пастор Хмельницького обласного об’єднання Ростислав Мурах, доручивши перерізати символічну червону стрічку старшому єпископу Церкви ХВЄ Михайлу Паночко, запросив усіх до молитовного будинку.

Новини братерства

ЗВЕРНЕННЯ Українських Церков і релігійних організацій з приводу іноземної агресії

  Дорогі брати і сестри!  У цей важкий час, коли військові підрозділи Російської Федерації, порушуючи міжнародні та двосторонні угоди, увійшли на суверенну територію України,  ми найперше закликаємо всіх вас…