Березень 31, 2011 1 2117 Переглядів

Результати дослідження «Інтеграція молодої людини у християнську спільноту»

 • найбільший відсоток молоді стали християнами у віці від 10-15років (130 осіб із всіх учасників)
 • переважна більшість молодих людей прийшли до Христа завдяки віруючим які були, або стали
 • близькими для них (316 осіб із всіх учасників). Організовані євангелізаційні заходи, безперечно, відіграють значну роль у наверненні молодих людей до Бога, проте не є головною.
 • основним фактором, який спонукає молодих людей навертатися до Бога – є особистий внутрішній пошук (188 осіб). А з іншого боку – віруючі, які встановили з ними довірливі стосунки (144 осіб).
 • 19% молодих людей все влаштовує у церкві. 81% бажають перемін та вдосконалення. Значна частина (по 11%) прагне вдосконалення молодіжного та музичного служіння. Але найбільш за все, молодь стурбована зменшенням любові та ревності віруючих до Бога, а також якістюі стосунків між самими віруючими.
 • найбільше враження на молодих людей, які вперше попали на зібрання віруючих, справили :

А) атмосфера любові й прийняття, прояв допомоги та турботи один про одного (47%)
Б) спілкування серед молоді та музичне служіння (22%)
С) проповіддю були захоплені 0.7% молодих людей, які вперше відвідали церкву

 • в середньому 45% молоді іноді, а де коли й часто, буває скучно на богослужіннях у своїх церквах. Основною причиною такого становища, молодь (23%) називає проблеми в особистому житті, через які не можуть настроїти своє серце на прославлення і спілкування з Богом. 6% молоді називають причиною своєї скуки одноманітність і формальність служіння. Але 55% молодих людей свідкують, що їм на богослужінні ніколи не буває скучно. Тому що 11% із них зайняті в активному служінні, і їм ніколи скучати, а ще, 20% сказали, просто цікаво пізнавати Бога та мати на Богослужінні живе спілкування з Ним.
 • 86% віруючої молоді читають Біблію щодня, або декілька разів на тиждень. 14% читають Писання рідко. Найменше уваги особистому читанню слова Божого приділяють підлітки. Найкращі показники в цій сфері припадають на молодь, яка живе з Богом 10 і більше років.
 • найбільше відкрита для служіння Богові своїми фінансами молодь, котра є віруючою 10 і більше років, і відповідно ті, кому за 20 років. Найменш активні у фінансовому служінні, що логічно , підлітки. Діти віруючих батьків по активності у служінні фінансами займають середню позицію.
 • найбільш сприятливі вікові періоди для відкриття свого покликання – 16-20 років і після 25 років. Окрім крім цього, якщо людина не відкрила своїх дарів і покликання протягом 10 років від свого увірування, надалі зробити це виявляється складнішм. В загальному стверджують, що знають свої дари і покликання від Бога 58% молодих людей. Цікаво, що з них, 45% мають хист до музичного служіння і співу, тобто 14 від усієї молоді. Особливо відчуває покликання до цього служіння молодь віком від 16 до 20років. Таких нараховується 55% із тих, що визначились із своїм покликанням. 15% бачить себе у дитячому служінні, 11% – у євангелізаційному. Лише 7 із 237 людей, які визначились із своїм покликанням, виявляють інтерес до служіння проповідника. Це менше ніж 3%. Приблизно стільки ж місіонерського, ще менш до пасторського і молитовного служіннь.
 • В цілому, молоді, яка хрещена Святим Духом з ознакою говоріня іншими мовами, за результатами дослідження нараховується 70%.

ПРЕС-ЦЕНТР ЦХВЄУ Дніпропетровької області
Сергій Губеня, Тарас Герасимчук

Попередня Остерегайтесь сытости, рождающей пассивность в деле Божьем
Наступна Історична довідка християн віри євангельської (п'ятидесятників)

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Церква на Дніпропетровщині  розвиває  соціальне служіння та роботу з дітьми

5 лютого в місті Апостолове, на базі церкви «Євангелист» відбулася

Новини регіонів

У Полтаві провели четверту Біблійну школу для підлітків

Під час осінніх шкільних канікул, з 30 жовтня по 1