Свято Різдва Христового зібрало на Європейській площі Києва тисячі віруючих людей (ФОТО)
26 Грудня, 2016 1404 Переглядів

Свято Різдва Христового зібрало на Європейській площі Києва тисячі віруючих людей (ФОТО)

     Цього року багато  українських церков уперше святкували Різдво Христове – 25 грудня,  разом із більшістю країн світу. Саме цей день став початком проекту R500, присвяченого святкуванню п’ятсотріччя Реформації в Україні та світі, реалізація якого триватиме весь наступний рік. 

     П’ять століть назад у Західній Європі розпочався рух за повернення до першоджерел віри, коли німецький монах Мартін Лютер прибив «95 тез» на дверях своєї церкви у Віттенберзі. З того моменту розпочалося духовне, соціокультурне, економічне перетворення тогочасного суспільства. Перетворення, яке сформувало заможну і сильну Європу, і на яке сьогодні очікує Україна.

     Величезний об᾽єднаний хор на Європейській площі столиці України вітав присутніх різдвяним співом. Зі словом та привітанням до людей звернулися глави і представники церков, державні і громадські діячі.

     До вашої уваги –  фото-звіт з цієї події.

Попередня Офіційний старт святкування 500-річчя Реформації – 25 грудня о третій годині дня на Європейській площі
Наступна Михайло Мокієнко: «За пару місяців після виходу в друк «Слов'янського біблійного коментаря» люди розкупили 80% тиражу»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Відбулася зустріч голови НЕК України Василя Костицького з представниками релігійних та громадських організацій Івано-Франківська

9 червня 2012 року більше 30 представників громадськості Прикарпаття підтримали заборону абортів в Україні.

Новини братерства

Щоденник старшого єпископа – жовтень 2017

Два перші місяці осені у робочому календарі Михайла Паночка були багаті на поїздки, у тому числі закордонні. До вашої уваги інформація про окремі заходи, у яких старший єпископ УЦХВЄ взяв участь в жовтні місяці.

Новини братерства

Байкери Європи об’єдналися в молитві за пострадянські країни

   На адресу головного офісу ЦХВЄУ надійшов лист  від Європейської  церкви байкерів,  які заявили про свій намір, починаючи  з 14 квітня, сім тижнів стояти у постах та молитвах за Україну та її сусідів.