Січень 9, 2023 0 325 Переглядів

Понад 70 сімей військових побували на різдвяному святі у селищі Солоному на Дніпропетровщині

У період різдвяно-новорічних свят місцева церква «Благодать» смт Солоне на Дніпропетровщині організувала свято для сімей, чиї рідні служать у війську.

 Молодь і діти недільної школи на чолі з пастором Володимиром Герасимчуком показали різдвяну виставу «Гірка правда», в якій цікаво було представлено події, що відбувалися в період народження Ісуса Христа. У кінці програми всі діти отримали від церкви різдвяні подарунки, а батьки – продуктові набори.

Усі присутні були дуже задоволені програмою і вдячні організаторам за прекрасне свято. Захід проходив у актовій залі школи №1 Солоного. Варто зазначити, що подібні святкові програми церква не вперше проводить для дітей і дорослих Солонянської ОТГ.

 «Хоча в нашій країні іде війна, багато горя і біди, ми, як християни, в ці святкові дні хочемо допомогти та зробити щось приємне людям, особливо тим, чиї рідні знаходяться на передовій. Ми як церква завжди молимось за нашу націю, а також,  по можливості, намагаємось зробити щось корисне для нашого народу», – каже пастор Володимир Герасимчук.

У ці святкові дні подібні заходи церква «Благодать» провела також в інших церквах селища Солоне та в селищі Лозоватка Криворізького району.

Михайло Кулакевич. 

 

Попередня Нове життя – з Нового року: на Кіровоградщині провели водне хрещення 31 грудня (ФОТО)
Наступна У Парижі, на базі  християнського центру Еvidence, де збирається громада УЦХВЄ, здійснили рукопокладення

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Лариса Мурах: «Наша молитва, щоб Господь піднімав нових служителів»

  5-6 лютого 2016 р. відбулася звітна конференція працівників дитячого служіння ЦХВЄУ. Відповідальні за роботу в областях ділилися інформацією про те, як розвивається дитяче служіння їхніх регіонах, переймали досвід та спілкувалися.

Новини братерства

Михайло Мокієнко: «За пару місяців після виходу в друк «Слов’янського біблійного коментаря» люди розкупили 80% тиражу»

    Наукова презентація нового, унікального у своєму роді видання «Слов’янський біблійний коментар: сучасна євангельська перспектива» відбулася…

Благовістя

Нотатки з “Господнього Ковчегу” – церква у місті Ржищеві святкувала День подяки й річницю відкриття Дому молитви

Осінь залила землю теплими бурштиновими кольорами, краєвиди обабіч траси вбирають