Лютий 1, 2016 0 1205 Переглядів

Щоденник старшого єпископа ЦХВЄУ: січень 2016

     Перший Різдвяний тиждень, як і весь місяць січень у робочому графіку Михайла Паночка був особливо насиченим. Нотатки про деякі події місця читайте далі.

     6 січня, на Святвечір, старший єпископ за традицією відвідав Сокальську в’язницю, що на Львівщині. Вже більш як 20 років він служить ув’язненим на передріздвяних євангелізаціях. Оскільки був одним із тих, хто розпочинав служіння капеланів у цьому виправному закладі. Сьогодні цю естафету продовжують євангелізаційні команди із церкви м. Нововолинська (Волинська обл.) та м. Соснівки (Львівська обл.) Вони проводять служіння, допомагають харчами та необхідними речами. На Святвечір ув’язненим служив соснівський молодіжний хор церкви.

     7 січня, у Різдво, Михайло Паночко послужив у своїй рідній церкві, в селі  Сулимові на Львівщині.

    8 січня – відвідав церкву у м. Соснівка Львівської обл. де пастором служить Роман Андрушків.  Молитовний будинок був вщерть наповнений віруючими. Натхненно співав молодіжний хор. Соснівська церква ХВЄ відома тим, що веде активну соціальну роботу, добре себе зарекомендувала у цьому шахтарському місті.

     Цього ж дня Михайло Степанович відвідав церкву м. Нововолинськ на запрошення пастора Володимира Грицака, де проповідував на тему Різдва.

     9 січня зранку Михайло Паночко служив словом у церкві ХВЄ м. Жовква що на Львівщині. А після обіду, на вечірньому служінні, проповідував у м. Тернополі. Зокрема, на запрошення пастора Богдана Тепера послужив у церкві по вул. Довженка,4. Після зібрання там була проведена братерська бесіда.

Ivano-Frank    10 січня разом зі старшим пресвітером Івано-Франківської області Юрієм Веремієм старший єпископ відвідали с. Стецева, що за 90 км від Івано-Франківська (пастор Омелян Грицак). Там віруючі придбали гарне приміщення у центрі села, де окрім залу для зібрань є чимало додаткових кімнат. Цього дня зал був переповнений, до церкви прибули люди із оточуючих сіл.  Зібрання пройшло дуже гарно, люди не хотіли розходитися.

     Увечері того ж дня, в обласному центрі, Михайло Паночко взяв участь у євангелізаційному служінні, на яке прийшло немало невіруючих людей (члени церкви напередодні роздали багато запрошень на це служіння). Коли ж наприкінці прозвучав заклик до молитви покаяння, наперед вийшло близько двох десятків людей, які вирішили віддати свої серця Ісусу.

UBT     12 січня в Українському Біблійному товаристві відбулася зустріч членів правління. Михайло Паночко разом іншими главами церков привітав із 70-річчям президента УБТ Григорія Івановича Коменданта.  Члени правління звершили молитву благословення, а також висловили слова подяки та найщиріші побажання ювіляру.

     15 січня Михайло Паночко взяв участь  у звітній конференції Полтавського обласного об’єднання церков ХВЄ, яка відбулася у обласному центрі.

     16 січня обласна звітна конференція відбулася у м. Харкові, де старший єпископ мав слово наставлення та заключну проповідь.

     17 січня Михайло Паночко послужив Словом у центральній церкві ХВЄ м. Харкова по вул. Скобелівській.

Norvegiya   З 19 по 26 січня на запрошення Норвезького Біблійного товариства у складі української делегації старший єпископ ЦХВЄУ відвідав Норвегію.  Михайло Степанович мав низку зустрічей зі служителями, членами церков та студентами духовних навчальних закладів цієї країни. Зокрема, у м. Осло він зустрівся із волонтерами та пасторами церков, яких поінформував про ситуацію в Україні та про те, що вдалося зробити Біблійним товариствам нашої країни за останній 25 років. Відвідав церкви на сході країни, у тому числі в м. Брінстон, де також мав зустріч зі студентами.

     29 січня Михайло Паночко взяв участь у річній конференція об’єднання церков ХВЄ Миколаївської області.

   30 січня річна конференція  об’єднання церков ХВЄ пройшла у Херсонській області, де старший єпископ ЦХВЄУ мав проповідь та закликав братерство до молитви.

1111

Попередня Душпастирська рада Державної пенітенціарній служби України готує положення про капеланство в тюрмах
Наступна Церкви західних областей готові прийняти близько 100 дітей з Луганщини на літні канікули

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Видано посібник для служителів «Богослужбова практика Церкви ХВЄ України»

 Книгу презентували під час робочої зустрічі працівників відділу освіти ЦХВЄУ 4-7 червня 2013 року, яка відбулася вже вдруге поспіль в м. Генічеську Херсонської області.

Новини братерства

22-24 вересня у Берліні відбудеться конференція УЦХВЄ Європи

На сьогодні до складу нашого братерства входять українські церкви ХВЄ Бельгії, Німеччини, Польщі та Іспанії.  Кількість громад, а також країн, готових долучитися до братерства, постійно зростає.  

Новини братерства

Мер Дніпропетровська зустрівся зі служителями християнських церков

19 лютого 2016р. відбулася зустріч священнослужителів, які входять до Ради християнських церков Дніпропетровської області (РХЦ) із мером Дніпропетровська Борисом Філатовим.