Липень 16, 2012 0 625 Переглядів

Прес-служба Малинфесту-2012 провела практичні семінари з журналістики та PR

Більше 60 молодих дівчат та хлопців змогли взяти участь у практикумах з PR та журналістики. Це здебільшого початківці у сфері інформаційної діяльності, які хочуть розвивати медіа служіння на базі своїх церков. Серед учасників були і ті, які здобувають журналістську освіту або ж працюють за спеціальністю.

Чи потрібен PR для церкви і чи можна поєднати ці поняття, як створити церковну прес-службу і визначити її пріоритетні напрямки, як надати інформаційну підтримку церковним заходам та віднайти цікаві інформприводи – саме такі теми розглядалися на практичних семінарах, що проводилися 9-10 липня у рамках XV Всеукраїнського молодіжного з’їзду ХВЄ поблизу м. Малина.
Теми семінарів – «Як працює ПР у церкві: створення церковної прес-служби» (координатор прес-центру Поліна Полякова), «Інформаційна підтримка церковних заходів як один із видів роботи церковної прес-служби» (Ірина Наумець, головний редактор прес-центру). Поліна Полякова  розповіла про використання ПР-технологій у роботі церковної прес-служби та на прикладі вже створеної прес-служби  при ЦХВЄ Дніпропетровщини, а Ірина Наумець поділилася досвідом пошуку цікавих інформприводів та провела практикум з написання новин. 
На запитання що нового дізналася на семінарі з журналістки Вероніка, яка вчиться на журналіста, відповіла так: «Мені сподобався семінар. Звичайно, дещо я вже знаю, однак варто відзначити, що усе те, чого нас навчають в інституті за 4 роки, ви нам розповіли в одній презентації – стисло і змістовно. Єдине моє бажання – давати більше практичних завдань».
З огляду на те, що семінари проводилися лише впродовж двох днів тривалістю до двох годин, вдалося подати теоретичний матеріал, однак для майстер-класів часу було замало. Та попри економію часу учасникам показали, як суха теорія може працювати на практиці на прикладі готових зразків матеріалів про Малинфест. Як закріплення почутого кожен із присутніх вчився писати інформаційне повідомлення та отримав домашнє завдання.
Учасники мали змогу випробувати свої здібності, розкрити таланти та перейняти досвід від тих, хто вже має напрацьовані доробки та певний професійний рівень. Приємно те, що текст, написаний однією дівчинкою, став основою для матеріалу для зовнішніх ЗМІ. 
Проведення таких семінарів не є новинкою. Такі заходи проводилися і в 2008 році журналісткою Оленою Кулигіною та Аллою Собко. У 2009 році усі бажаючі долучалися до роботи прес-центру і також отримували практичні завдання, які коригувалися більш досвідченими спеціалістами. Як результат, молодь робила свій вклад у інформаційну кампанію молодіжного з’їзду та освоювала нові техніки.
Прес-служба ЦХВЄУ     

Пізніше ви зможете переглянути відеоматеріали семінарів.

Попередня Щоби утримувати молодь в церквах, треба навчати їх лідерству
Наступна Віктор Єленський: " Християнин завжди відстоює справедливість і залишається таким не тільки в церкві "

Вам також може сподобатися

Новини братерства

МЗС України налагоджує співпрацю з релігійними організаціями

    При Міністерстві закордонних справ України створена Громадська рада з питань співпраці з релігійними організаціями.

Новини братерства

Близько 80 євангельських спікерів служили на Східноєвропейському лідерському форумі-2015

   З 11 по 14 листопада київська церква «Філадельфія» приймала Східноєвропейський лідерський форум (СЕЛФ), який став рекордним за кількістю спікерів та тематичних секцій.

Новини братерства

Оргкомітет Всеукраїнської ходи на захист прав дітей і сім’ї озвучив програму свята та пообіцяв приємну несподіванку для батьків і малечі

 31 травня, під час прес-конференції, присвяченої Всеукраїнській ході на захист прав дітей і сім’ї, представники оргкомітету оприлюднили…