Січень 16, 2021 0 1656 Переглядів

Любите Біблію? Читайте її разом з нами та вигравайте призи у конкурсі «Sola Scriptura»

На початку 2021 року Департамент освіти УЦХВЄ спільно з Чернівецькою Біблійною Семінарією розпочав проєкт Sola Scriptura. Кожен, хто  долучиться до нього (у січні, до речі, кількість учасників вже перевищила 7600), зможе брати участь у вікторинах і навіть вигравати призи.

Щомісяця учасники біблійного марафону, який триватиме весь рік, можуть вигравати призи, розіграш яких відбуватиметься щомісяця на сторінках християнських блогерів в Інстаграмі.

Щоквартально на YouTube-каналі Департаменту освіти відбуватимуться прямі ефіри, де учасники марафону зможіть отримати відповіді на запитання стосовно прочитаних книг. Ваші запитання по книзі Буття вже зараз можна поставити за допомогою Google-форми за цим посиланням.

До речі, й тут не обійдеться без призів – перші три учасники YouTube-ефіру, які поставлять ґрунтовні запитання або залишать коментарі в чаті, стануть власниками подарунків.

А кульмінація конкурсу очікує на учасників наприкінці року, коли у фінальному ефірі визначиться власник суперпризу – новенького iPad!

Взяти участь у конкурсі можна, приєднавшись до спільнот ПРОЧИТАЙ БІБЛІЮ ЗА РІК у Телеграмі або Вайбері.

Таким чином ви зможете щовечора протягом 365 днів отримувати графік читання книг Святого Письма, аудіозаписи для прослуховування відповідних уривків, а також усю необхідну інформацію стосовно конкурсу.

Як розповів керівник Департаменту освіти УЦХВЄ Віктор Вознюк, проект Sola Scriptura (лат. – «тільки Писання») є одним із супутників проєкту «Оновлення» (детальніше про нього тут).

 

 

Попередня Яким було жіноче служіння на Львівщині у 2020 році
Наступна «Підтримаймо молитвою братів та сестер у Хорватії» - Михайло Паночко

Вам також може сподобатися

Освіта

У Коростенській семінарії випуск

Початок літа для багатьох молодих людей означає закінчення навчання та початок нової сторінки в  житті. Хтось закінчує школу, хтось вуз, а хтось починає трудову діяльність.  І особлива приємно, що є люди, які навчались для того, щоб присвятити себе праці на ниві Господній. Серед них є й студенти Семінарії Практичного Богослів’я, що  знаходиться в Коростені.

Освіта

Місіонерська школа «Глобальне партнерство» презентувала свою діяльність

17 лютого 2019 року в с. Скригалівці, що у Фастівському районі на Київщині відбулася конференція-презентація місіонерської школи та місії «Глобальне партнерство».

Актуальне інтерв'ю

Михайло Мокієнко: «Під час роботи над докторською мені глибше відкрилася Божа робота в історії»

П’ятидесятницькі дослідження приходять і в українську науку! 9 жовтня 2018