Січень 16, 2021 0 3300 Переглядів

Любите Біблію? Читайте її разом з нами та вигравайте призи у конкурсі «Sola Scriptura»

На початку 2021 року Департамент освіти УЦХВЄ спільно з Чернівецькою Біблійною Семінарією розпочав проєкт Sola Scriptura. Кожен, хто  долучиться до нього (у січні, до речі, кількість учасників вже перевищила 7600), зможе брати участь у вікторинах і навіть вигравати призи.

Щомісяця учасники біблійного марафону, який триватиме весь рік, можуть вигравати призи, розіграш яких відбуватиметься щомісяця на сторінках християнських блогерів в Інстаграмі.

Щоквартально на YouTube-каналі Департаменту освіти відбуватимуться прямі ефіри, де учасники марафону зможіть отримати відповіді на запитання стосовно прочитаних книг. Ваші запитання по книзі Буття вже зараз можна поставити за допомогою Google-форми за цим посиланням.

До речі, й тут не обійдеться без призів – перші три учасники YouTube-ефіру, які поставлять ґрунтовні запитання або залишать коментарі в чаті, стануть власниками подарунків.

А кульмінація конкурсу очікує на учасників наприкінці року, коли у фінальному ефірі визначиться власник суперпризу – новенького iPad!

Взяти участь у конкурсі можна, приєднавшись до спільнот ПРОЧИТАЙ БІБЛІЮ ЗА РІК у Телеграмі або Вайбері.

Таким чином ви зможете щовечора протягом 365 днів отримувати графік читання книг Святого Письма, аудіозаписи для прослуховування відповідних уривків, а також усю необхідну інформацію стосовно конкурсу.

Як розповів керівник Департаменту освіти УЦХВЄ Віктор Вознюк, проект Sola Scriptura (лат. – «тільки Писання») є одним із супутників проєкту «Оновлення» (детальніше про нього тут).

 

 

Попередня Яким було жіноче служіння на Львівщині у 2020 році
Наступна «Підтримаймо молитвою братів та сестер у Хорватії» - Михайло Паночко

Вам також може сподобатися

Освіта

Вручення сертифікатів в Зарічному

26 січня, в церкві смт. Зарічне Рівненської області відбулося вручення сертифікатів групі молоді, що пройшла 3-місячний початковий курс для вчителів Недільної школи. Навчання проводилось на базі місцевої церкви викладачами Рівненської Духовної Семінарії.

Освіта

Завершилися третя сесія полтавських семінаристів

У Полтавській богословської семінарії триває навчання на богословському та музичному факультетах

Освіта

Випускники КБІ: «У цих стінах по-особливому відчуваєш присутність Бога»

27 жовтня 2017 року у Київському Біблійному інституті святкували випуск. Понад двадцять студентів отримали дипломи бакалаврів за спеціальностями пасторського служіння і християнської педагогіки, у тому числі п’ятеро випускниць, які навчались за програмою жіночого служіння.