Січень 16, 2021 0 3759 Переглядів

Любите Біблію? Читайте її разом з нами та вигравайте призи у конкурсі «Sola Scriptura»

На початку 2021 року Департамент освіти УЦХВЄ спільно з Чернівецькою Біблійною Семінарією розпочав проєкт Sola Scriptura. Кожен, хто  долучиться до нього (у січні, до речі, кількість учасників вже перевищила 7600), зможе брати участь у вікторинах і навіть вигравати призи.

Щомісяця учасники біблійного марафону, який триватиме весь рік, можуть вигравати призи, розіграш яких відбуватиметься щомісяця на сторінках християнських блогерів в Інстаграмі.

Щоквартально на YouTube-каналі Департаменту освіти відбуватимуться прямі ефіри, де учасники марафону зможіть отримати відповіді на запитання стосовно прочитаних книг. Ваші запитання по книзі Буття вже зараз можна поставити за допомогою Google-форми за цим посиланням.

До речі, й тут не обійдеться без призів – перші три учасники YouTube-ефіру, які поставлять ґрунтовні запитання або залишать коментарі в чаті, стануть власниками подарунків.

А кульмінація конкурсу очікує на учасників наприкінці року, коли у фінальному ефірі визначиться власник суперпризу – новенького iPad!

Взяти участь у конкурсі можна, приєднавшись до спільнот ПРОЧИТАЙ БІБЛІЮ ЗА РІК у Телеграмі або Вайбері.

Таким чином ви зможете щовечора протягом 365 днів отримувати графік читання книг Святого Письма, аудіозаписи для прослуховування відповідних уривків, а також усю необхідну інформацію стосовно конкурсу.

Як розповів керівник Департаменту освіти УЦХВЄ Віктор Вознюк, проект Sola Scriptura (лат. – «тільки Писання») є одним із супутників проєкту «Оновлення» (детальніше про нього тут).

 

 

Попередня Яким було жіноче служіння на Львівщині у 2020 році
Наступна «Підтримаймо молитвою братів та сестер у Хорватії» - Михайло Паночко

Вам також може сподобатися

Освіта

Навчальний курс «Чоловіче служіння» стартував на Закарпатті

27 березня у Закарпатській області розпочався піврічний курс за дисципліною

Освіта

Про відділ освіти ЦХВЄУ

Відділ освіти являється одним із підрозділів Церкви ХВЄ України, основним

Новини братерства

«У новій книзі опубліковано нещодавно розсекречені документи КДБ про методи роботи з п’ятидесятниками, вербування і переслідування» – Олександр Геніш

У березні 2019 року друком вийшла книга про долю християн віри євангельської у різні часи «В стовпі вогню та хмарі диму: з історії п’ятидесятницької Церкви».