Січень 19, 2021 0 766 Переглядів

«Підтримаймо молитвою братів та сестер у Хорватії» – Михайло Паночко

Днями до Головного офісу УЦХВЄ надійшло прохання від п’ятидесятницьких церков Хорватії про допомогу та молитовну підтримку народу, який потерпає від наслідків стихійного лиха.

Як відомо, 29 грудня сильний землетрус в 6,3 бали приніс велику біду для хорватського народу. Це був найсильніший удар за всю історію Хорватії. Зокрема, було сильно пошкоджено приміщення двох п’ятидесятницьких церков у містах Сісек та Хорватська Костаніца. Вони підлягають зносу з огляду на їх критичний стан.

«Під час нашої розмови в понеділок 18 січня пастор Дамір Сполярич, який очолює П’ятидесятницьку Церкву Хорватії (EVANDEOSKA PENTEKOSTNA CRKVA U REPUBLICI HRVATSKOJ), повідомив, що землетруси меншої сили трапляються в різних місцях досі майже кожного дня. Люди в стресі вже тривалий час», –  розповідає директор департаменту зовнішніх і міжнародних  зав’язків УЦХВЄ Юрій Кулакевич.

Пастор Сполярич, зокрема, висловив прохання: «Будь ласка, продовжуйте молитися про наш народ. Земля тремтить і люди тремтять. Ми очікуємо руху Святого Духу між нами, щоб побачити багато духовного плоду в цей непевний час».

За його словами, разом з іншими євангельськими об’єднаннями наші брати від самого початку допомагають людям їжею, товарами першої необхідності, будівельними матеріалами тощо. Українські церкви продовжують молитися та жертвувати для допомоги хорватським церквам, які виявилися на передньому краї боротьби за здоров’я та добробут людей.

Нагадаємо, українські місіонери працюють в Хорватії вже тривалий час. Місія «Голос Надії» продовжує служити балканським народам.

 

Попередня Любите Біблію? Читайте її разом з нами та вигравайте призи у конкурсі «Sola Scriptura»
Наступна Про ворогів і друзів молитви розмірковували учасниці сестринської  конференції у Тернополі

Вам також може сподобатися

Освіта

У КБІ розпочали навчання звукооператорів церковного служіння, охочі можуть приєднатися до групи на наступній сесії у квітні

У зв‘язку з дефіцитом кваліфікованих звукооператорів церковного служіння, у Київському

Новини

Нобелівську премію миру знову отримав п’ятидесятник із Африканського континенту

Другий рік поспіль Нобелівська премія миру вручається представнику п’ятидесятницької Церкви!