Січень 19, 2021 0 732 Переглядів

Про ворогів і друзів молитви розмірковували учасниці сестринської  конференції у Тернополі

«Навчи нас молитися» – з таким проханням більш ніж дві тисячі років тому звернулися учні до Ісуса Христа. І Він залишив для них та й зрештою і для майбутніх поколінь молитву «Отче наш». Питання молитви є актуальним й для сьогодення. Тому наприкінці минулого року на Тернопільщині було проведено жіночу конференцію на тему «Навчи нас молитися».

У зв’язку з карантинними обмеженнями в Домі молитви, що по вулиці Квітовій, 19, міста Тернополя зібралося понад сто делегаток конференції (рік тому в залі було значно більше людей), решта мали нагоду спостерігати за служінням онлайн.

Розпочав конференцію служитель місцевої церкви Сергій Швед, який повів присутніх у щирій молитві про благословення. Після чого  прекрасним співом служив хор помісної церкви.

Старший пресвітер Тернопільської області Віталій Яцюк у своїй проповіді зробив наголос на вагомості тихої молитви в житті християнина. «Молитва має бути від щирого серця. Молитва подяки та похвали дуже важлива перед Божим лицем. Така молитва веселить серце людини, а Бог знає як і коли відповісти», – зазначив служитель.

Своїми авторськими віршами під час конференції ділилися сестри Марія Занько (м. Тернопіль) та Оксана Гудзь (с. Огризківці).

Завідувачка відділу жіночого служіння в Тернопільській області Галина Терещенко запросила до слова гостю конференції з Хмельниччини, директорку Департаменту служіння дітям та підліткам УЦХВЄ Ларису Мурах, яка поділилася історією свого зцілення по Божій милості.  «Навіть через важкі обставини Бог говорить до людини та будує взаємовідносини з нею. Можливо, в часи важких випробувань Бог готує тебе, щоб в майбутньому ти став живим свідком Божої милості для свого ближнього», – зазначила сестра Лариса.

А центральну тему конференції – «Навчи нас молитися» – викладав  Ростислав Мурах,  старший пресвітер Хмельницької області. «Молитва – це розмова з Богом про Нього, про себе, про наші взаємовідносини з Ним. Молитви є різні й звершуються по-різному, але важливо пам’ятати, що Богові приємно, коли ми говоримо з Ним про Нього»,  – зазначив спікер.

Він окреслив друзів і ворогів молитви. Вороги є внутрішні – гріх, ідоли, непрощення, невірні мотиви, негативне сповідування в молитві, лінь, а також зовнішні – люди і їхня духовна наповненість, місцевості, слуги сатани. Друзі молитви – піст, віра, молитва по Слову, молитва в Ім’я Ісуса Христа, молитва згоди, молитва церкви. «Молитва – це велика праця. Щоб отримати відповідь – потрібно трохи довше постояти на колінах!» – підсумував служитель.

Щирі молитви були гарним практичним доповненням усього сказаного у проповідях, викладі, віршах, свідченнях. Тепла атмосфера спілкування огорнула й приміщення, в якому учасників конференції нагодували смачним обідом.

Дай Боже, щоб за всякого часу в наших серцях не зменшувалося бажання молитися – розмовляти з Богом про Нього, про себе і про наші взаємовідносини з Ним!

Попередня «Підтримаймо молитвою братів та сестер у Хорватії» - Михайло Паночко
Наступна Історія про автобус, місіонерську подорож і життя молодих волонтерів

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Як церкви ХВЄ на Миколаївщині відзначають Свята подяки

За час війни рівень економіки Миколаївської області значно понизився. Згідно

Новини братерства

Мирний протест християн проти дій окупаційної влади у Криму перед Посольством РФ вразив поліцію та солдат Нацгвардії

   Віруючі різних конфесій 12 грудня прийшли до Посольства Російської Федерації в м. Києві, щоб висловити  свій протест проти  дій російської влади у Криму.

Новини братерства

Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко відвідав музичний фестиваль у Коростах

Відбувся Другий християнський фестиваль “Джерело”. Не зважаючи на негоду, послухати християнські пісні зійшлося декілька сотень слухачів.