Листопад 27, 2013 0 2681 Переглядів

Церкви ХВЄ в Росії чекають духовної підтримки з України

     Святкові богослужіння з нагоди 25-річчя церкви відбулося 23-24 листопада у місті Тамбові (Російська Федерація). На святкування віруючі запросили до себе гостей із України.

     Привітати євангельських християн Тамбова  приїхали єпископи Михайло Мокієнко, Степан Павлусь,  вчитель-євангелист Олександр Попчук та старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. Разом з ними – музична група братів із церкви смт. Вишнивець, Тернопільської області. За два дні, суботу й неділю, служителі з України провели семінари для пасторів та служителів, служіння для молоді, багато проповідували, наставляли, молилися з покладанням рук.

     Пастором Тамбовської церкви ХВЄ служить Рувім Назарчук, котрий більш як чверть століття тому приїхав з України у цей адміністративний центр Росії в якості місіонера. За цей час заснована ним церковна громада значно виросла, збудували чудовий молитовний дім. Цікаво, що членами церкви окрім росіян є люди багатьох національностей: курди, вірмени, азербайджанці та інші кавказькі національності, є навіть темношкірі брати та сестри родом із далекої Африки.

     – Вразило те, наскільки люди, особливо молодь, прагнуть духовного слова і здорового євангельського вчення, – зазначив Михайло Паночко після повернення додому. – У Російських церквах, і не тільки у Тамбові, сьогодні відчутний брак служителів. На цьому робив наголос пастор Рувім Аполосович, який попросив делегували братів з України для роботи на місіях.

     За спостереженнями старшого єпископа, Росія в духовному плані сьогодні потребує допомоги. Багато є міст і сіл, де дуже мало християн віри євангельської, або їх взагалі немає. На жаль із самих росіян чомусь мало хто посвячує себе на місіонерську справу, так історично склалося, що більше це притаманно українцям (у російських церквах – маса пасторів-українців). Окрім того, нині спостерігається ще й брак єдності серед служителів. Тому для нас дуже важливо нести молитви до Господа за наш братній народ і пам’ятати, що Росія лишається відкритим полем для євангелізації . 

Tambov_podyaka

Попередня Рада Церков закликає владу не заважати доброчинності, а громадян - зберігати мир
Наступна Міністр культури Леонід Новохатько: «Ми готові поглиблювати співпрацю з Всеукраїнською Радою Церков»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

На Миколаївщині, у селищі Мигія, де раніше  не було євангельських християн, вже рік  проходять богослужіння 

З початком повномасштабної війни у селище Мигія Миколаївської області приїхала

Новини братерства

” На небі будуть лише преображені люди” – навчав молодь в Чернівцях єпископ Михайло Паночко

2 вересня 2012 року у Чернівцях пройшла обласна молодіжна конференція, учасниками якої була християнська молодь з багатьох церков ХВЄ Буковини.

Новини братерства

Церкви отримали право створювати школи і університети

   Відтепер релігійні організації зможуть засновувати навчальні заклади – дитсадки, технікуми, позашкільні заклади, школи й університети, які будуть ліцензуватись і надавати освіту державного стандарту.