Червень 3, 2015 0 785 Переглядів

У КБІ відбувся випуск-2015

     28 травня в Київському Біблійному інституті святкували випуску студентів. Дипломи бакалаврів богослов’я за спеціальністю «пасторське служіння» та «християнська педагогіка» отримали п’ятеро випускників стаціонару.

     Також дипломи одержали 17 випускників очно-заочного відділення: 13 сестер жіночого служіння, троє братів євангелізаційного служіння та і один брат – пасторського служіння, повідомляє сайт КБІ.

     Привітати випускників зі святом прийшло багато гостей. Зі словами побажання зверталися ректор інституту Сергій Манелюк. Від Київського міського об’єднання – пастор церкви  «Сілоам», викладач КБІ Сергій Вознюк. Також зі словами настанови до випускників звернувся  секретар Київського обласного об’єднання церков ХВЄ Владислав Сачко та керівник молодіжного відділу області Василь Гуцало. Студентський пастор Антон Кукса побажав випускникам бути цінними інструментами в Божих руках.

     Слово подяки прозвучало від студентів стаціонару та сестер жіночої групи. А мами випускниць подякували працівникам та викладачам, виконавши чудовий псалом. Заключне слово та молитву благословення звершив заступник старшого єпископа ЦХВЄУ, єпископ Херсонської області Олександр Бабійчук. Він зазначив, що головна ціль християнина – догодити Богові. Але так як без віри догодити Богу неможливо, тому Олександр Іванович побажав випускникам та всім присутнім зміцнятися у вірі.

     Завершилося свято випуску традиційним загальним фото та святковим фуршетом.

Попередня Кузнецовськ: церква у місті атомників пережила духовну зливу
Наступна Церкви отримали право створювати школи і університети

Вам також може сподобатися

Освіта

Рівненська духовна семінарія відзначила 25-річчя

Рівненька Духовна семінарія і Академія ХВЄ відзначила свій 25-річний ювілей, який відбувся 27 вересня 2014 року на базі церкви «Свята Трійця» м Рівне.

Новини братерства

«Для служителя знання – хороший інструмент, який коштує дорого», – Василь Войтович випускникам ЄТС 2019

Весняний випуск у Євангельській теологічні семінарії (ЄТС), що відбувся 11 квітня 2019 року, об’єднав студентів одразу чотирьох спеціальностей.

Новини

Презентували збірку з оповіданням літературного конкурсу ім. Джона Буньяна

У Києві відбулася офіційна презентація збірки оповідань «Тонка грань», яка