Червень 13, 2012 0 798 Переглядів

Рівненська Семінарія: 200 нових працівників для церкви!

Приміщення в котрому проходили урочистості   з нагоди випуску було переповнене, друзями та рідними людьми котрі прийшли привітати  випускників.  Гарний настрій, святкова атмосфера, море квітів ну і звісно слова наставлення і привітання  від поважних гостей, – все це сприяло тому, що випуск пройшов  натхненно і благословенно.  
Власне саму програму урочистого заходу  розпочав  музичний гурт «Еммануїл» м.Рівне,  учасниками котрого є переважно випускники музичного факультету  Рівненської Семінарії. А далі слово для привітання  було надано для запрошених гостей.  Адріан МакБрайт, представник місії «Drop Inn Ministries» з Північної Ірландії, що є давнім партнером РДСіА, наголосив на 7-ми важливих аспектах досягнення духовної зрілості у Христі Ісусі.  Опісля гостя з Ірландії,  до випускників  також звернулись завідувач відділу  освіти при  об’єднанні церков ХВЄ Рівненської області  Петро Музичук  та єпископ об’єднання церков ХВЄ Рівненської області Віктор Боришкевич.  Ну а потім настав довгоочікуваний момент вручення дипломів.  200 випускників отримали дипломи, кожен згідно своєї кваліфікації: це і вчителі Недільної школи,  і регенти церковного хору,  і бакалаври місіології. 
Адміністрації РДСіА бажає всім випускникам  благословення в подальшій праці на ниві Господній.
Пресс-центр РДСіА  
 www.rdsa.rv.ua


Попередня Зустріч молодіжних керівників Львівщини
Наступна Олег Гайдаров: «Якщо твоє покликання – місіонерство, то навіть, залишивши цей шлях, ти не знайдеш кращої дороги»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Старший єпископ ЦХВЄУ служив у церквах різних конфесій на Закарпатті

Старший єпископ Церкви християн віри євангельської України  Михайло Паночко, як член центрального правління Українського біблійного товариства, 19-20 січня 2013 року відвідав християнські церкви різних конфесій у Закарпатській області. 

Новини братерства

«У фокусі – робота з переселенцями, пораненими воїнами, молоддю» – нотатки з облаcних конференцій у Запоріжжі та Каменському

   10-11 березня 2017р. відбулися річні звітні конференції церков ХВЄ у двох південно-східних областях України…

Новини братерства

У Київській області старшим пресвітером обрано пастора з Вишгорода Олександра Озеругу

20 січня 2018 р. у церкві ХВЄ села Петрівське Києво-Святошинського району відбулася звітно-виборна конференція обласного об’єднання церков ХВЄ Київщини.