Лютий 2, 2012 0 3144 Переглядів

В Луцьку відбулася ХХІІІ Звітна конференція служителів Волинського об’єднання церков ХВЄП

28 січня 2012 року в Луцьку відбулася ХХІІІ Звітна конференція служителів Волинського об’єднання церков ХВЄП під гаслом: «Отож, уважайте, щоб поводитися обережно… як мудрі» (Еф.5:15). 225 делегатів з’їзду, серед яких були пресвітери з усіх районів області, прийняв дім молитви Церкви Христа Спасителя.

Старший пресвітер церков Волині єпископ Михайло Близнюк у своєму вступному слові звернув увагу на гасло з’їзду і виокремив кілька ознак, які відрізняють мудру людину від немудрої, зокрема: цінування часом, пізнання Божої волі, наповнення Святим Духом, служіння іншим людям, вдячність за все Богові, взаємна покора.

Після молитви і спільного співу присутніх привітали старший єпископ Церков ХВЄ України Михайло Паночко, його перший заступник, директор місії «Голос надії» Микола Синюк, старший пресвітер Рівненщини єпископ Віктор Боришкевич, директор Скандинавської дитячої місії в Україні Людмила Віталіївна Лонюк.

Служителі вислухали звіт старшого пресвітера Михайла Близнюка про працю Волинського об’єднання за 2011 рік. Зокрема, було проведено 13 регіональних бесід, 10 засідань правління, 2 обласні пресвітерські ради. Для молоді області був проведений з’їзд у с. Рованці, а також обласна конференція в м. Луцьку. У с. Олександрія пройшла жіноча конференція, а всього — 10 зустрічей-бесід із сестрами. У низці населених пунктів відбулися наметові служіння, присвячені 450-річчю Пересопницької Євангелії. Окрім того, були проведені зустрічі з підприємцями, з відповідальними за працю в реабілітаційних центрах, з керівниками молоді. В шести церквах функціонували курси для проповідників. Відбулися семінари для проповідників (1), для одружених (3), для вчителів недільних шкіл (2). Досі відбувається навчання для диригентів (49 студентів). Було організовано збори пожертв для постраждалих від пожежі, збір картоплі для малозабезпечених, збір фінансів на побудову молитовних будинків. За минулий рік було проведено 2 табори для глухих і 2 — для інвалідів. При об’є­днанні створено місіонерський фонд — і у Ратнівському районі вже працює 9 місіонерів. У місії «Голос надії» працює 390 місіонерів. З них 291 — в Україні, 95 — в Росії, 2 — в Польщі, 2 — у Болгарії. У 2011 році місіонерська школа «Голос надії» випустила групу студентів, значна частина з яких направлена на працю в Черкаську область, що є сьогодні пріоритетною.

Пастор Петро Янюк виголосив звіт ревізійної комісії. Після цього відбулося затвердження бюджету на 2012 рік та затвердження проекту «Положення про служителів церков, які залишили помісну церкву, в якій рукопокладались на служіння».

Першу частину конференції завершив проповіддю єпископ Віктор Боришкевич. «Пильнуймо! Це девіз нашого дня і всього життя!» — сказав служитель. Віктор Дем’янович зосередив увагу на Слові Божому із Послання до євреїв, 4:15: «І немає створіння, щоб сховалось перед Ним, але все наге та відкрите перед очима Його, Йому дамо звіт!»

Після обідньої перерви з’їзд продовжив проповіддю єпископ Микола Синюк. Звернувши увагу на біблійний сюжет про двох служителів — Іллю та Єлисея, він запропонував для роздумів присутніх кілька важливих запитань: «Що запалює і надихає членів наших церков, молодих служителів іти вслід за нами?», «Що залишиться після нас, коли ми підемо?», «Якою мрією живуть молоді люди, дивлячись на нас?», «Який дух в мені сьогодні? Чи можуть ті, хто йде за мною, сказати: «Хай твій дух буде на мені вдвічі більший!»?», «Що можуть попросити в нас наші послідовники? Які бажання ми сформували у них своїм життям і служінням?».

Була звершена молитва за служителів, які передали служіння в 2011 році, та за новообраних.

За основу свого звернення єпископ Михайло Паночко взяв уривок із Послання апостола Якова: «Хто мудрий і розумний між вами? Нехай він покаже діла свої в лагідній мудрості добрим поводженням!.. А мудрість, що зверху вона, насамперед чиста, а потім спокійна, лагідна, покірлива, повна милосердя та добрих плодів, безстороння та нелукава» (Як. 3:13,17). Михайло Степанович наголошував на необхідності отримання мудрості від Господа. Він окреслив ознаки Божої мудрості в людині, зокрема у служителеві. «Як спасіння починається з усвідомлення гріховності, так мудрість починається з усвідомлення власної немудрості. Другий крок — ми шукаємо, третій — ми просимо, — зауважив старший єпископ. — Чи в світлі нашої молитви, у спільності з Богом ми бачимо ті негативні речі, які тягнуться за нами? Якщо у молитвах штурмуємо небо і не даємо можливості Богові показати наш духовний стан, ми далеко зайдемо!»

Після обговорення додаткових питань Михайло Паночко звершив заключну молитву.

Інформацію про ХХІІІ Звітну конференцію служителів Волинського об’єднання церков ХВЄП підготував для сайту Християнської місії “Голос надії” Юрій Троць

Перебуваючи на Волині старший єпископ ЦХВЄУ М.С.Паночко взяв участь ще у декількох богослужіннях. Зокрема, 29 січня він брав участь у траурному богослужінні в церкві “Свята Трійця” с.Вишків (що входить до складу м.Луцька) та похоронах колишнього пастора цієї церкви Рибака Андрія Гнатовича. Ввечері цього ж дня Михайло Степанович відвідав богослужіння церкви ХВЄ с.Рованці (пастор П.Д.Янюк) та провів зустріч з братською радою цієї церкви.

Попередня Бог бажає бачити в нас результати Своєї праці
Наступна Молодь Івано-Франківська зігрівала перехожих

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Вже півроку центральна площа Дніпропетровська служить місцем молитви і доброчинності

Напевне важко знайти в Україні місцевість чи помісну общину, де не виголошувалися б останнім часом молитви за долю рідної землі. Не стала винятком й Дніпропетровщина.

Новини братерства

Член Палати лордів Великобританії Роберт Едмістон зустрівся в Україні із єпископами ЦХВЄУ та християнами-підприємцями

   19 травня 2015 року відбулася робоча зустріч членів правління ЦХВЄУ та відділу підприємців із відомим британським…

Новини братерства

Робоча зустріч працівників відділу освіти УЦХВЄ відбулася у Затоці

    Вже третій рік поспіль робоча зустріч освітян та їхніх сімей відбулася на відпочинковій базі “Фаворит” в Одеській області. Цього року вона проходила з 20 по 23 червня.