Січень 13, 2023 0 405 Переглядів

«Смерть нас переслідувала, але з нами був Бог…» – команда волонтерів Кіровоградщини вивозить поранених мешканців Бахмута

Група молодих братів і сестер з Кіровоградської області об’єдналася та активно займається волонтерською діяльністю на Сході України. Активісти, часто за власний кошт, доставляють та розповсюджують гуманітарну допомогу серед  жителів прифронтових і фронтових міст, таких як  Бахмут, Авдіївка тощо.

Волонтери щодня ризикують своїм життям задля того, щоб розповсюджувати надію Благої Звістки, доставити харчові продукти, одяг, речі першої потреби. Маючи власного буса, група допомагає в транспортуванні поранених.

Однією з цілей команди є допомога та евакуація цивільного населення у більш безпечні регіони України. За неофіційними даними тільки в місті Бахмуті перебуває щонайменше 15 тис. мирного населення, 600 з яких – беззахисні діти.

Активісти (прізвища яких ми зі зрозумілих причин не вказуємо) багаторазово потрапляли під обстріли та віч-на-віч стикалися зі смертю і людськими стражданнями. Ризикуючи своїми життям, вони розповсюджують Євангеліє. При цьому стараються добиратися до найкритичніших районів та вивозять постраждалих. Нерідко стають свідками Божого захисту та надзвичайної Його присутності.

«За останні дні смерть постійно нас переслідувала, у багатьох випадках ми мали померти, але поряд був Бог і ми це відчували. Буквально відчували кожну молитву за нас, і залишались живі, – розповідає волонтерка Тетяна. – Одного разу автомобіль влетів у воронку, і ми на розбитому колесі та диску пропрацювали ще цілу добу, вивозячи поранених місцевих жителів. А якось  стали свідками смерті людей на відстані буквально 50 метрів, ми могли бути на їхньому місці. Смерть дихала в обличчя, але ми перебували в постійній молитві, маючи надію на Господа. Жодного разу не відчували себе покинутими, Божа рука супроводжувала нас усюди, де б не були».

За словами волонтерки, наразі в Бахмуті перебуває велика кількість мирного населення. Команда волонтерів з Кіровоградщини  просить про посилену молитву, щоб Господь допоміг витягти цих людей з біди.

Вікторія Філіпенко.

Попередня Вірш, що змінив світогляд в'язня – свідоцтво Оксани Гудзь
Наступна У колишньому військовому авіамістечку на Полтавщині християни влаштували незабутню Різдвяну зустріч для дітей

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Відзвітувала Кіровоградська область


9 березня цього року районний центр Знам’янка, Кіровоградської області став центром проведення чергової конференції служителів церков ХВЄ. У домі молитви місцевої церкви зібралися служителі церков області, щоб прозвітувати про працю за 2012 рік і обговорити та затвердити плани на майбутнє

Новини братерства

Київські пастори обговорили життя церков та плани на поточний місяць

   4 листопада 2013 р. відбулася чергова зустріч пасторського комітету ЦХВЄУ. Традиційно пастори церков столиці кожного першого понеділка місяця (після служіння хліболамання) збираються в канцелярії братерства на вулиці Оніскевича, 3.

Новини братерства

Європейська п’ятидесятницька спільнота провела саміт для лідерів та молодих служителів Східної та Західної Європи

 4-6 березня, 2015 року в Амстердамі (Нідерланди) відбувся перший Саміт для лідерів Європейської п’ятидесятницької спільноти (PEF) «I15».