«Бог не залишає! Він благословляє»: майже 2700 дітей з Херсону та Чорнобаївки отримали пасхальні подарунки від Рівненщини

Напередодні одного з найбільших свят небайдужі християни церков ХВЄ Рівненщини організували збір смачних подарунків та передали пасхальні гостинці дітям, що проживають на сході України. Великодня акція мала назву «Пасхальні подарунки для дітей Херсону». Цукерки, канцтовари, іграшки, пасочки – це далеко не все, що увійшло до подарункового набору.
У підготовці та реалізації благодійної акції взяла участь церква ХВЄ смт Клесів «Жива вода» та Рівненське обласне об’єднання УЦХВЄ. А також старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко, єпископ Олександр Коток, народний депутат України Віктор М’ялик, депутат обласної ради Андрій Пехотін, голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш та інші.
Отож, майже 2700 діток, які залишились жити в Херсоні та Чорнобаївці під вибухами ракет і бомб, на свято Воскресіння Христового отримали трошки радості та підтримки від Рівненщини.
«Воскресіння Ісуса принесло радість мільйонам людей. Щороку, згадуючи цю подію, ми радіємо й отримуємо натхнення робити добро та нести радість туди, де є потреба. Віримо, що ці подаруночки дітям принесуть у їхнє життя маленький промінь надії, посмішку та згадку про те, що Воскреслий Ісус є поруч з Ними», – коментує Олександр Коток.
Символічно, що подарунки були запаковані у пакети з надписом «Бог не залишає! Він благословляє». Адже дійсно, серце і дії Бога направлені на те, щоб спасати, милувати, благословляти. Він продовжує любити та дбати про народ України!
Олександр ГЕНІШ.
You might also like
«Церква визначена Богом змінювати клімат у суспільстві на краще» – пастор-місіонер Володимир Бобик
Сьогодні, в час повномасштабної війни, в Україні з’явилися люди, які мають потребу
«Відчути серце братерства» – таке бажання озвучив старший єпископ УЦХВЄ на духовно-збудовчих конференціях Рівненщини
На Рівненщині впродовж місяця було проведено чотири регіональні конференції за
Шведські п’ятидесятницькі церкви готові до подальшої співпраці з українськими партнерами
В суботу, 17 жовтня в п’ятидесятницькій церкві міста Карслборг (Швеція) відбулася чергова щорічна консультація церков, що співпрацюють з Україною. До церкви з’їхалися члени місійних рад п’ятидесятницьких церков з цілої країни…









