Червень 1, 2017 0 1126 Переглядів

Оргкомітет Всеукраїнської ходи на захист прав дітей і сім’ї озвучив програму свята та пообіцяв приємну несподіванку для батьків і малечі

     31 травня, під час прес-конференції, присвяченої Всеукраїнській ході на захист прав дітей і сім’ї, представники оргкомітету оприлюднили програму заходу, який відбудеться у суботу, 3 червня.

     Як уже повідомлялося, збір учасників ходи розпочнеться об 11-й на Софіївській площі у Києві, о 12-й колона сімей із дітьми на чолі з главами церков рушить Володимирською вулицею і, як минулого року, спуститься по вул. Богдана Хмельницького до Хрещатика, звідки повз Європейську площу підніметься по вул. Грушевського до Маріїнського парку, де біля літнього театру («Мушля») розпочнеться урочисте зібрання та концерт.

     За словами головуючого у ВРЦіРО, старшого єпископа Української церкви християн віри євангельської Михайла Паночка мета заходу – привернути увагу суспільства до загроз для інституту сім’ї і батьківства. У тому числі питань соціального захисту, морального й духовного виховання дітей та питань сирітства. «Ми стверджуємо, що сім’я – це інституція освячена Богом. І те, що зараз відбувається замах на традиційні сімейні цінності, є сигналом про те, що людство підійшло до небезпечної прірви, як в Содомі і Гоморрі. І тому зараз бути байдужим – значить працювати на противників сім?ї» –  зауважив спікер.

     Голова Комісії у справах сім’ї при римсько-католицькій церкві в Україні, єпископ Радослав Змітрович, зауважив,  що одна із цілей ходи – показати людям багатодітні віруючі сім?ї, що вони є щасливі.  За його словами минуло рік на ходу прийшло близько трьох тисяч віруючих різних конфесій, у цьому році очікується ще більше.

     Координатор ходи о. Матеуш Адамськи (РКЦ), більш детально описав  програму заходу.  Зокрема, повідомив, що зранку на Софіївській площі буде музика, розваги, учні мистецьких шкіл, які прийдуть як волонтери, будуть займатися із дітьми малюванням, розмалювання облич і т.д., роздаватимуть кульки та подарунки. А в Маріїнському парку на учасників ходи очікує концерт і приємна несподіванка. «Насправді, це буде гарне свято сім?ї» – зауважив спікер.

111    Під час прес-конференції керівник департаменту зовнішніх церковних зв’язків в УГКЦ о. Олекса Петрів зачитав «Відкрите звернення на захист сім’ї та дітей (з нагоди Міжнародного дня захисту дітей – 1 червня)» У ньому члени ВРЦіРО виступили проти абортів та проти збочень. «Одною з основних загроз розвитку здорової родини в Україні є намагання нав’язати гомосексуалізм та одностатеві шлюби як норму. Дехто намагається переконати суспільство, що одностатева сексуальність є вродженим варіантом норми, нав’язуючи людині на законодавчому рівні нові шкідливі ідеології та абсурдні типи тотожності, тобто ідеологію «тендеру». Проте, це є наслідком особистого, вільного, але помилкового вибору людини та проявом глибоко вкоріненого у ній гріха»  –  йдеться у зверненні.

     Також глави церков  виступили на захист сиріт, проти абортів  та жорстокого поводження у родині.

Попередня Ми всі покликані на служіння
Наступна Нобелівський Лауреат Вернон Л. Сміт та міжнародний колектив відомих науковців презентували в Києві книгу про Реформацію

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

У селі на Черкащині пастор церкви вручив планшети в подарунок 18 школярам

У селі Руська Поляна на Черкащині віряни «Української Християнської Церкви»

Новини братерства

Про капеланів, владу і власні вуста молилися члени церков м. Києва під час з’їздного зібрання у Бучі

   24 березня 2016 р. у церкві «Асамблея Божа», що розташована в м. Буча по вул. І. Руденка, 37 (яка входить до Київського міського об’єднання нашого братерства) відбулося чергове зїздне зібрання та молитва за Україну.

Новини братерства

Європейські молодіжні лідери напрацювали “БАЧЕННЯ- 2020”

ЧЕХІЯ – 18-20 лютого в Празі відбулася чергова конференція П’ятидесятницького Європейського Форуму Молодіжних Служителів (PEFY – Pentecostal European Forum for Youth Ministers). Цього року захід пройшов під гаслом: “INFLUENCING EUROPE” – ВПЛИВАЮЧИ НА ЄВРОПУ. Керівники національних п’ятидесятницьких молодіжних рухів збираються разом на початку кожного року щоб “звірити годинники” і, об’єднуючи зусилля, краще досягати молодих європейців.