Травень 30, 2017 0 1025 Переглядів

Ми всі покликані на служіння

Жіноче служіння у церквах ХВЄ Київської області отримало новий поштовх після призначення у жовтні 2016 р. відповідальної за сестринське служіння, магістра практичного богослов’я Оксани Найдич.

29 жовтня у м. Вишгороді Київської області на базі Церкви Бога Живого відбулася обласна сестринська конференція на тему: «Господь піклується про жінок!» для лідерів жіночого служіння. На конференцію приїхали представники 23 церков Києва та області.

    Служіння почалося словом настанови та благословення Олександра Ірсоновича Озеруги, старшого пресвітера київського обласного об’єднання церков ХВЄ.

    Бачення основної ідеї жіночого служіння полягає в мотивації до активного та свідомого життя віруючої жінки. Слово Боже дає повну інформацію про те, як бути ефективною християнкою у всіх сферах життя, а молитва та вчення забезпечують ресурсами для реалізації великого покликання жінки в сім’ї, церкві та суспільстві.

    Також з осені 2016 року була започаткована ознайомча діяльність з церковними сестринськими програмами регіону. З цією метою відповідальна О. Найдич відвідала церкви в с. Демидові, с. Вишеньках, у Києві на Осокорках, у містах Білій Церкві та Обухові.

    Варто зазначити, що в Церкві Живого Бога м. Вишгорода упродовж року проводилися щомісячні відкриті для гостей жіночі служіння, різні за тематикою та спрямуванням. Їх відвідали близько ста сестер з різних церков області. Серед проведених заходів особливо доречними виявилися семінар «Консультування сестринських проблем в місцевій церкві» та серія семінарів життєвої мудрості: «Мудра дружина в непростих обставинах»; «Зцілення почуттів: вирішуємо наслідки минулого»; «Чудові відносини: доньки-матері».

     Сьогодні Церква Христова гостро потребує повноти та зрілості, про які так багато писав апостол Павло ще дві тисячі років тому. Сестри ж становлять добру половину, а іноді й більшу частину багатьох церков, тому саме від нашої зрілості дуже багато залежить. Настав час «поправити світильники» та приготуватися до приходу Господа. Для цього ми потребуємо особистої та колективної роботи, щоб виконати все та стати гідними свого Господа.

    А підсумком цього плідного на зустрічі для жіночого служіння періоду стане загальна сестринська конференція на тему: «Покликана на служіння».

Конференція відбудеться у суботу, 10 червня 2017 р. Початок о 10.00.

Адреса: с. Софіївська Борщагівка, вул. Сагайдачного, 20-в, ЖК «Львівський маєток». Запрошуємо!

Попередня З Днем П’ятидесятниці!
Наступна Оргкомітет Всеукраїнської ходи на захист прав дітей і сім’ї озвучив програму свята та пообіцяв приємну несподіванку для батьків і малечі

Вам також може сподобатися

Жіноче служіння

Конференція для молодих сестер відбулася на Івано-Франківщині

   78 молодих сестер, як незаміжніх, так і молодих мам,  з’їхалися 18 березня з усієї області до Івано-Франківська для участі в спільній зустрічі.

Жіноче служіння

Кожна з нас – Божа коштовність

8 серпня цього року сестри з церков ХВЄ м. Запоріжжя отримали несподіваний подарунок від Господа. Сестри у Христі Ольга та Лілія, що виросли в Запорізькій церкві «Еммануїл», а нині проживають у США, де несуть місіонерське і душеопікунське служіння, провели міську жіночу конференцію на тему: «Ти – коштовність Божа».

Жіноче служіння

Сестри з Волині відвідали жіночу конференцію у Львові

    На жіночу конференцію «Прийдіть і побачте», що відбувалася у рамках Фестивалю надії, прибуло близько 700 сестер із Західного регіону України, у тому числі і з Волині. Зустріч відбулася у приміщенні центральної церкви ЄХБ Львова.