Липень 7, 2021 0 932 Переглядів

Михайло Паночко відвідав США та послужив в українських церквах

Під час двотижневої робочої  поїздки до США Михайло Паночко послужив проповіддю в  українських церквах, здійснив рукопокладення служителів та залучив благодійників, які висловили бажання підтримувати християнські дитячі будинки в Україні. 

Розпочалася поїздка 20 червня з м. Грінвілл, штат Південна Кароліна. Там старший єпископ УЦХВЄ відвідав, послуживши проповіддю, в одній із українських емігрантських церков, де пастором служить уродженець Бердичева Сергій Паламарчук. По обіді Михайло Степанович відвідав зібрання новоствореної грінвілльської  громади, яка складається переважно з сімей емігрантів, що раніше проживали в західних штатах, а останнім часом мігрували в Південну Кароліну.

Разом  Іллею Глобаком, пастором «Української біблійної церкви» з м. Портленда (штат Орегон), Михайло Паночко здійснив молитву рукопокладення за служителів нової громади:  Анатолія Кота – на пасторське служіння, та п’ятьох молодих братів – на дияконське служіння. Звучали слова наставлення та привітання, гарно співав хор, служителі церкви приймали вітання.

Під час братерського спілкування в Грінвіллі, служителі обговорили ідею створення в Сполучених Штатах українського об’єднання (Дистрикту) на кшталт бразильського, іспанського, португальського та ін. Таке об’єднання євангельських громад сприяло б збереженню національної  культури та мови українців у США. Однак ця ідея тільки на етапі обговорення.

22 червня Михайло Паночко відвідав і послужив словом під час молитовного зібрання у церкві в м. Клівленд (штат Огайо), де пастором служить Євген Пилипів. 25 червня служив у штаті Нью-Йорк, в церкві міста Сірак’юс (пастор Микола Дзядик), де розповів про  соціальну роботу церкви з дітьми в Україні.  Тут віряни виявили бажання надавати підтримку для християнських дитячих будинків в Україні.

27 червня, в переддень відльоту, Михайло Паночко також відвідав українську церкву в місті Філадельфія (Пенсильванія), де пастором Веніамін Вощило. Там він також послужив словом та  здійснив молитву за людей, які вийшли на заклик про освячення.

 

Попередня Початки історії п‘ятидесятництва в Україні
Наступна «Боже, якщо Ти є, покажи мені Себе!» - свідоцтво Василя Бубки, пастора з Решетилівки

Вам також може сподобатися

Новини

Села, знищені вогнем, чекають волонтерів

Волонтерська подорож на схід України редактора газети «Жива надія» Геннадія

Новини

Рада Церков обурена законопроєктом про сприяння азартним іграм і лотереям

Релігійні спільноти України різних конфесій сприймають законодавчу ініціативу № 2713-д,

Новини

Служіння Подяки та зустріч рівненчан святкували у Сполучених Штатах Америки

18 листопада 2018 року в «Slavic Gospel Church» (штат Вашингтон,