Липень 7, 2021 0 578 Переглядів

Михайло Паночко відвідав США та послужив в українських церквах

Під час двотижневої робочої  поїздки до США Михайло Паночко послужив проповіддю в  українських церквах, здійснив рукопокладення служителів та залучив благодійників, які висловили бажання підтримувати християнські дитячі будинки в Україні. 

Розпочалася поїздка 20 червня з м. Грінвілл, штат Південна Кароліна. Там старший єпископ УЦХВЄ відвідав, послуживши проповіддю, в одній із українських емігрантських церков, де пастором служить уродженець Бердичева Сергій Паламарчук. По обіді Михайло Степанович відвідав зібрання новоствореної грінвілльської  громади, яка складається переважно з сімей емігрантів, що раніше проживали в західних штатах, а останнім часом мігрували в Південну Кароліну.

Разом  Іллею Глобаком, пастором «Української біблійної церкви» з м. Портленда (штат Орегон), Михайло Паночко здійснив молитву рукопокладення за служителів нової громади:  Анатолія Кота – на пасторське служіння, та п’ятьох молодих братів – на дияконське служіння. Звучали слова наставлення та привітання, гарно співав хор, служителі церкви приймали вітання.

Під час братерського спілкування в Грінвіллі, служителі обговорили ідею створення в Сполучених Штатах українського об’єднання (Дистрикту) на кшталт бразильського, іспанського, португальського та ін. Таке об’єднання євангельських громад сприяло б збереженню національної  культури та мови українців у США. Однак ця ідея тільки на етапі обговорення.

22 червня Михайло Паночко відвідав і послужив словом під час молитовного зібрання у церкві в м. Клівленд (штат Огайо), де пастором служить Євген Пилипів. 25 червня служив у штаті Нью-Йорк, в церкві міста Сірак’юс (пастор Микола Дзядик), де розповів про  соціальну роботу церкви з дітьми в Україні.  Тут віряни виявили бажання надавати підтримку для християнських дитячих будинків в Україні.

27 червня, в переддень відльоту, Михайло Паночко також відвідав українську церкву в місті Філадельфія (Пенсильванія), де пастором Веніамін Вощило. Там він також послужив словом та  здійснив молитву за людей, які вийшли на заклик про освячення.

 

Попередня Початки історії п‘ятидесятництва в Україні
Наступна «Боже, якщо Ти є, покажи мені Себе!» - свідоцтво Василя Бубки, пастора з Решетилівки

Вам також може сподобатися

Новини

В Україні запроваджено нову процедуру реєстрації релігійних організацій

Набув чинності закон, який запроваджує “єдине вікно” для реєстрації релігійних організацій, змінює

Соціальне служіння

Тюремні капелани розглянули можливості душпастирської опіки службовців системи виконання покарань

Українська міжконфесійна християнська місія «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі», яка об’єднує капеланів із більшості християнських конфесій України, 25-26 лютого здійснила виїзне засідання на Львівщину