Листопад 15, 2016 0 983 Переглядів

Зберіть різдвяний подарунок для дітей в інтернат – коробки можна отримати безкоштовно

     Міжнародна християнська організація «Місія Євразія», спільно зі “Школою без стін”, розпочинає новий сезон різдвяного проекту “Подаруй Надію”.

     Мета проекту – разом із подарунком принести радість під час свят кожній дитині, яка потребує любові і турботи. Це діти, які живуть в інтернатах, неблагополучних сім’ях або просто на вулиці. Для них свята – це часто ще одне розчарування, оскільки немає поруч тих, хто дасть їм свою увагу і любов, хто подарує довгоочікувану іграшку або пакет з цукерками.

     Цей проект мотивує християн і інших людей допомагати і брати участь в житті дітей, які не мають сім’ї. Особливість акції у тому, що коробки заповнюються подарунками з вашою допомогою і даруються тим дітям, яким на ваш погляд він в першу чергу необхідний. Ми віримо, що кожен подарунок, разом з вашою увагою і любов’ю людей, може стати першою сходинкою на шляху до зміни життя дитини.

     У цьому році, будуть надруковані 72 тис. коробок, з них в Україні – 25 тис., Росії – 35 тис., Білорусі – 3 тис. Молдові – 7 тис., Киргизстані – 2 тис.

     Кроки для участі в проекті:

     • Розкажіть про цей проект у своїй церкві

     • Запропонуйте взяти коробки і наповнити їх подарунковими наборами

     • Вручіть подарунки дітям із неблагополучних сімей

     • Проведіть час із дітьми, щоб вони відчули вашу турботу

     «Ми сподіваємося і просимо вас подбати про те, щоб цей проект став не просто благодійною акцією на користь кого-небудь. Важливо зрозуміти, що, перш за все він покликаний надати допомогу нужденним дітям, а також нашим сім’ям і церквам. Ми сподіваємося, що цей проект допоможе зрозуміти і дитині і дорослому, що жертва для ближнього – це частина нашого духовного життя. Якщо можливо, нехай діти беруть посильну участь у підготовці подарунків та купівлі вмісту»,- йдеться у повідомленні прес-служби міжнародної організації “Місія Євразія” та Асоціації “Духовне відродження”

     Щоб стати партнером проекту “Подаруй надію”, вам необхідно зробити заявку для отримання коробок до 10 грудня 2016 року.

     Як отримати коробки в Україні дізнайтеся зателефоном – (063) 174-91-22, або по e-mail:  konstt@missioneurasia.org (Костянтин Тетерятніков).

1317

Попередня Валерія Чорнобай: «Сучасна протестантська євангельська церква в Україні: маргінальна спільнота чи місто на верховині гори?»
Наступна Представники церков та державні діячі привітали старшого єпископа Михайла Паночка з ювілеєм

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Михайло Паночко подякував фінським церквам за молитовну та матеріальну допомогу Україні

 На запрошення фінських п’ятидесятницьких церков 1-4 жовтня Фінляндію відвідали старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко та завідувач відділу зовнішніх та міжнародних зв’язків Юрій Кулакевич. 

Відділ благовістя

Час для особистого свідчення: благовісники братерства ділилися  досвідом євангелізації в сучасних умовах

«Євангелія для всіх!» – під таким гаслом пройшла конференція благовісників УЦХВЄ 21-22 лютого у Домі молитви церкви «Благодать»,

Новини братерства

Полковник збройних сил вручив єпископу Ростиславу Мураху відзнаку міністра оборони «Медаль за сприяння Збройним силам України»

   До Головного офісу ЦХВЄУ полковник Василь Світак прийшов без попередження. Тож єпископа Ростислава Мураха відкликали із лекції КБІ…