Квітень 29, 2021 0 525 Переглядів

Християнська благодійна акція «Великдень: з любов’ю до ближнього» стартувала по всій Україні – приєднуйтесь! 

Понад 30 тисяч продуктових наборів буде роздано сім’ям, які опинилися  у складних життєвих обставинах під час пасхальних свят. Йдеться про малозабезпечені верстви населення, людей з інвалідністю та похилого віку.

«Участь в акції – чудова нагода дізнатися про людей, які живуть поруч з нами, – говорить старший  єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко. – Люди, які переживають кризу, як правило, думають, що вони забуті суспільством. Ми хочемо їм донести, що вони є цінними в очах Божих та прагнемо допомогти у їхніх потребах».

Як повідомив директор соціального департаменту братерства В’ячеслав Когут,  близько половини продуктових наборів, що були зібрані благодійниками в рамках акції (а це понад 16 тисяч подарунків), мають  роздати у різних куточках України церкви УЦХВЄ. Допомога адресна – координатори акції  в областях заздалегідь зібрали інформацію про такі сім’ї, які, до слова, не є членами церковних громад. Також до благодійного проєкту долучаються інші євангельські церкви України.

«Наша місія – служити людям. І цей приклад показав нам Ісус своїм власним служінням та розповівши історію про Доброго Самарянина. Нехай же у дні свят ми, кожен, знайдемо свого ближнього, який потребує зцілення серця, зцілення від душевних ран і матеріальної підтримки», –  побажав В’ячеслав Когут.

Серед тих, хто потребує нашої уваги дуже часто є сім’ї з дітьми. «В Україні майже півтора мільйона дітей живуть за межею бідності. А третина з них – в екстремальному неблагополуччі.  Це може означити, що їм просто немає чого їсти, або в що одягнутись, або вони не відчувають любові й турботи про себе», – каже уповноважений Президента України з прав дитини  Микола Кулеба.

За його словами, такі сім’ї досить часто відкинуті й нікому не потрібні. «Можливо вони живуть поруч з вашою домівкою, або поруч з вашою церквою. Саме сьогодні є нагода дізнатися про них і послужити їм, запросити до вашої церкви», –  зауважив Микола Кулеба, анонсуючи Великодню акцію.

ЯК ДОЛУЧИТИСЯ ДО СЛУЖІННЯ

Щоб  стати волонтером цієї та подальших всеукраїнських благодійних акцій, заповніть анкету на сайті  www.youcanhelp.com.ua.

УВАГА! Оскільки проєкт «Великдень: з любов’ю до ближнього» уже триває, про деталі  довідайтесь у координаторів на місцях.

Служіння передбачає коротку підготовку волонтерів, яка складається із 5 простих кроків. 1. Заповнити анкету. 2. Ознайомитись із навчальними матеріалами (інструкцією), що допоможуть зробити ваше служіння більш ефективним. 3. Відвідати сім’ю напередодні акції та довідатися про її потреби. 4. Завітати на свято разом подарунками. 5. Стати другом і наставником для сім’ї. Допомогти їй познайомитись з Ісусом Христом, стати частиною помісної церкви та докорінно змінити життя.

 

Попередня Федір Михайлович Вербіцький, патріарх п'ятидесятницького руху на Тернопільщині, відійшов до вічних осель
Наступна Як плідно благовістити в час карантину? – Олександр Попчук

Вам також може сподобатися

Новини братерства

На Житомирщині відбудеться XV фестиваль молоді ЦХВЄУ

Більше 3 тисяч молоді Церкви християн віри євангельської України збереться 5-12 липня 2012 року в молодіжному таборі «Юність», що в Житомирській області поблизу м. Малина.

Новини братерства

Напередодні  Міжнародного дня захисту дітей  УЦХВЄ виступила із зверненням  щодо проблеми сурогатного материнства

  ЗВЕРНЕННЯ Української Церкви Християн Віри Євангельської щодо проблеми сурогатного

Новини братерства

У Львові створили Асоціацію євангельських студентів: ділитися вірою і формувати християнський світогляд

   Ініціативна група молодіжних лідерів та служителів ЦХВЄУ України створила Асоціацію євангельських студентів, перша зустріч якої відбулася 29 лютого у церкві «Голгофа»