Грудень 9, 2011 0 1806 Переглядів

Презентовано навчальний посібник “Засади віровчення Церкви ХВЄ України”

На конференцію, яка проходила в приміщенні Київського біблійного інституту, з’їхалися відповідальні за обласні відділи освіти зі всієї України, а також представники навчальних закладів братства.

Першу частину зустрічі розпочав керівник відділу освіти ЦХВЄУ пастор Віктор Вознюк. Привітавши присутніх, Віктор Володимирович надав слово першому заступнику старшого єпископа ЦХВЄУ єпископу Миколі Синюку.

Микола Петрович заохотив освітян до ревного служіння: “Ваша ціль – зробити Євангеліє практичним для християнської спільноти, тож сміло прямуйте до неї”. Проаналізувавши загалом ситуацію з християнською освітою у світі та в Україні зокрема, служитель показав позитивні зміни, які відбулися в суспільстві завдяки впливу християнської освіти, а також звернув увагу на апостолів Христа, які не просто проповідували, а й навчали народ (Дії 4:1-2).

Після молитви благословення, яку звершив Микола Петрович, керівники обласних відділів освіти звітували за виконану працю в регіонах у 2011 році. Віктор Вознюк подякував братам і сестрам за вірність у служінні Богові та Його Церкві, а також подав інформацію про власне служіння і про створення об’єднання християн-науковців ЦХВЄУ.

Представник “Відеошколи Рейнхарда Бонке” репрезентувала навчальну програму для майбутніх євангелістів, а керівник відділу євангелізації Церкви ХВЄ України пастор Олександр Попчук привітав працівників освіти і проінформував присутніх про створення групи для навчання євангелістів при Київському біблійному інституті.

Після того секретар відділу освіти ЦХВЄУ Богдан Галюк подав фінансовий звіт, а керівник відділу освіти Віктор Вознюк презентував навчальний посібник та навчальний зошит “Засади віровчення Церкви ХВЄ України”.

Після того освітяни обговорювали методи реалізації проекту в церквах України. Прийнято рішення рекомендувати комітету Церкви ХВЄ України визначити другу та четверту неділі в місяці днями для обговорення тем, поданих у підручнику.

По обіді присутні отримали замовлену кількість віддрукованих підручників та зошитів і продовжили обговорення майбутніх проектів відділу освіти. Серед них: “Біблійні читання у 2012 році”, розробка навчальної програми для підлітків (спільно з відділом дитячого служіння), друк зошитів та щоденників для школярів із християнською символікою, заснування загальноосвітніх шкіл при євангельських церквах України, впровадження навчальної програми для християн-науковців на здобуття базової теологічної освіти тощо.

Особливу увагу приділили розробці підручника “Богослужбова практика Церкви ХВЄУ. Посібник для служителя”. Віктор Вознюк зазначив, що ціль підручника – дати поради служителям щодо богослужбової практики ЦХВЄУ. Підручник описуватиме священнодії та подасть сценарії їх проведення (спомин смерті Ісуса Христа, водне хрещення, шлюб, молитва над дітьми, похорон, посвячення дому молитви, покладання рук, молитва над хворими та ін.).

До робочої групи цього проекту ввійшли Петро Музичук, Віталій Яцюк, Василь Малик, Віктор Вознюк, Петро Ришко, Сергій Манелюк, Роман Соловій, Анатолій Кліновський, Ростислав Мурах та Микола Синюк.

Заключну молитву звершив відповідальний за відділ освіти ЦХВЄ в Чернівецькій області пастор Василь Малик.

Прес-служба відділу освіти ЦХВЄУ


Попередня День Біблії у Кривому Розі
Наступна Богу нужен твой обед

Вам також може сподобатися

Освіта

У Затоці Одеської області відбулась щорічна робоча зустріч Департаменту освіти УЦХВЄ

Тема цьогорічної конференції «Оновлення» базувалася на словах апостола Павла із

Освіта

«Жертовне та христоцентричне життя у майбутньому принесе багато плодів» – Сергій Манелюк випускникам КБІ

29 березня 2019 року в Київському Біблійному інституті відбувся випуск групи методистів дитячого та підліткового служіння.

Освіта

18 випускників КБІ отримали дипломи бакалавра та християнського служителя за програмами «Пасторське служіння» і «Християнська педагогіка»

8 листопада 2019 р. в Київському біблійному інституті святкували випуск студентів, які навчалися за програмами «Пасторське служіння» та «Християнська педагогіка», отримали дипломи бакалавра та християнського служителя.