Листопад 11, 2015 2 1598 Переглядів

Як зробити служіння чоловіка успішнішим? – нотатки сестринської конференції м. Києва

     7 листопада 2015 р. на базі церкви «Філадельфія» відбулася сестринська конференція для дружин служителів церков  ХВЄ м. Києва.  Кілька тижнів тому тут збиралися сестри, які мають невіруючих чоловіків та мріють придбати їх для Господа.

     Такі конференції для сестер – не тільки спосіб нагадати зі Слова Божого про те, як Господь дивиться на роль дружини у сім’ї, але й чудова  можливість поділитися досвідом, просто побачитись  та поспілкуватись.

     «Для дружин служителів такі конференції дуже цінні. Часто, ми  не можемо звіритись  зі своїми жіночими проблемами рядовій сестрі у нашій церкві – вона не зрозуміє, тому що сім’ю служителя в церквах звикли дещо ідеалізувати. Такий собі ідеал стосунків. Але ми люди, і у нас є труднощі, є переживання, може й якісь конфліктні ситуації. Зібравшись разом жінки служителів  можуть потішити одна одну. Так само і  вдови, і ті, хто розлучені, зрозуміють  одна одну», – говорить модератор конференції, відповідальна за сестринське служіння у м. Києві Світлана Каленик.

Читайте також: «А ціна її більша від перел…»

     На початку конференції сестер поблагословив  пастор церкви «Філадельфія» Анатолій Козачок, а потім відбулося знайомство у оригінальній формі. Кожна сестра отримала по троянді, дев’ять з яких були перев’язані стрічкою, сестри, яким дісталась така квітка, мали посвідчити про своє життя. Також учасниці конференції мали відповісти на запитання, які для них підготувала молодь церкви.

     Організатори продемонстрували відео-звернення до учасниць конференції, у якому старші служителі церкви та викладачі поділилися своїм баченням  про основні позитивні і негативні риси характеру дружини служителя. 

     Основним спікером конференції була Надія Комендант – дружина екс-глави церкви ЄХБ, нинішнього президента Українського біблійного товариства Григорія Коменданта. Надія Данилівна щиро і відверто розповіла про головні уроки, яких її навчило життя.  Один з них: основувати свої рішення не на порадах і думках людей, а на особистому відкритті від Господа. Також вчити дітей турбуватися про людей у церкві, регулярно молитися.

     Читайте також: День відпочинку для сестер

     Це вже третя у цьому році конференція, яку провів сестринський відділ  Київського об’єднання  церков  ХВЄ (загальна сестринська конференція відбулася ще навесні). Сестри планують продовжувати такі зустрічі за статусами і у майбутньому.  А тому провели анкетування, яке, на їх думку, допоможе покращити організацію та зробити такі заходи більш плідними.

Попередня Письма Христовы. Как это было…
Наступна Близько 80 євангельських спікерів служили на Східноєвропейському лідерському форумі-2015

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У Львові розпочато підготовку до Міжнародного конгресу ХВЄ

25 червня 2013 відбудеться чергове засідання оргкомітету з підготовки до проведення наймасштабнішого  за історію п’ятидесятницкого руху конгресу церков ХВЄ в нашій частині світу.

Новини братерства

Звернення Ради євангельських протестантських церков України з нагоди виборів до Верховної Ради України

   Українська держава сьогодні знаходиться в особливо відповідальному історичному процесі, коли голос і позиція громадян мають колосальну вагу та визначають…

Новини регіонів

На Миколаївщині, у селищі Мигія, де раніше  не було євангельських християн, вже рік  проходять богослужіння 

З початком повномасштабної війни у селище Мигія Миколаївської області приїхала