Грудень 8, 2019 0 778 Переглядів

У Калуші провели регіональну сестринську  конференцію  

«Покликані служити» – таку тему мала регіональна жіноча конференція, що відбулася  1 грудня у церкві ХВЄ «Жива надія» міста Калуша на Івано-Франківщині.  

Але як саме можна служити, коли тобі вже за 60 або коли ти – дружина і мама, і весь свій час посвячуєш сім’ї? Відповіді на ці непрості запитання і з’ясовували сестри.

Конференцію  підготували калуські сестри під керівництвом   завідувачки відділу сестринського служіння в Калуші й районі Ольга Тимків. Про тему заходу – «Покликані служити» – нагадували навіть тістечка на фуршеті.

Служили словом  на конференції сестри з Івано-Франківська Марія Двірник та Людмила Бендус. Ось основні тези їхніх викладів.

* Ми всі письменники, бо пишемо книгу свого життя. Бог читає у ній те, що не може прочитати ніхто інший. І найголовніше в цій книзі – кінцівка.

* Є люди, яким наша книга нецікава. Та попри все світімо.

* Ми світимо не тому, що мусимо, а тому, що не можемо інакше.

* Книга нашого земного життя закінчується словами «Далі буде». Бо це тільки перший том безкінечної історії нашої вічності.

* Старіють всі. Але старіти з гідністю потрібно вчитися. Старість – це шедевр мудрості.

* Ми не маємо права використовувати час старості без користі для вічності (на нарікання, невдоволення і те, що не будує).

* Кожна дружина – місіонерка у своєму домі. Якщо існують підстави для претензій до чоловіка, уважно подивись на себе: в ідеальної дружини чоловік також ідеальний.

* Якщо виникли проблеми у стосунках, можна: нарікати на долю, на чоловіка, на обставини і врешті-решт – на Бога; робити все, щоб Бог міг зцілити сім’ю.

* Вірш із Бут. 2:18 означає: чоловікові без тебе погано; лише ти можеш допомогти йому стати таким, яким його хоче бачити Бог.

* Поміч – це не підсобник, це: мотивація, підбадьорення, підтримка, повага, заохочення, підказка, пошана, молитва.

* Твій послух Богові дозволяє Йому працювати з твоїм чоловіком. «Чоловік бо невіруючий освячується в дружині» (1 Кор. 7:14).

* Стосунки в шлюбі псує відсутність ключових потреб подружжя – любові і поваги, а також нерозуміння відмінності між функціональними ролями в подружжі.

* Безумовна любов – вроджена особливість жінки. Для безумовної пошани потрібна праця.

* Без поваги чоловік не функціонує як лідер.

* Бути помічницею – означає допомогти чоловікові повірити, що він може змінитися.

* Навіть найгірша поведінка чоловіка не виправдовує неправильної поведінки жінки, яка знає, як робити правильно.

* Коли для досягнення бажаного ти маніпулюєш чоловіком, то дієш як Єзавель. Коли ж вибираєш послух Богові – будеш благословенна, як Авігаїл.

Потім були подарунки, частування, фото і спілкування. А далі – практика…

Людмила Бендус


 

Попередня Душеопікунство дітей та підлітків, проблема гаджетів і соцмереж були в центрі обговорення на конференції дитячих служителів
Наступна 2-4% населення – стільки складають в середньому п’ятидесятники у південно-західному регіоні Рівненщини

Вам також може сподобатися

Жіноче служіння

Служіння «Матері в молитві» триває у Запоріжжі

   Більше десяти років тому у церкві «Христос є відповідь» м. Запоріжжя сестри започаткували служіння під назвою «Молитва матері». Відповіді від Бога були настільки сильні, а свідчення про зміни в житті дітей такими вражаючими, що група з декількох сестер з одної церкви переросла у молитовні групи в багатьох церквах і об’єднала всіх у загальноміському щорічному служінні «Матері в молитві».

Жіноче служіння

На передовій соціального служіння

Українське суспільство сьогодні потребує жертовних, милосердних людей, здатних не лише побачити чуже горе, чиюсь потребу, а й зробити все можливе, щоб допомогти потребуючим.